Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti is megfigyeltétek ezt már?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is megfigyeltétek ezt már?

Figyelt kérdés

Amikor egy nőnek vége lesz egy hosszú ideig tartó kapcsolata - általában akkor amikor őt dobják - akkor frizurát vált?


Három közeli ismerősnél is észrevettem.


Ez vajon tudatos lehet vagy tudat alatti?



2019. aug. 30. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem náluk ez az új élet része.


Vagy azt is el tudom képzelni, hogy hirtelen elkezdenek adni magukra, hogy lássa a férfi “mit veszített”.


Vagy csak gyorsan új pasit akarnak fogni.

2019. aug. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Semelyik kapcsolatom végén nem változtattam frizurát,de még a színét sem.
2019. aug. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem sok ismerősöm havonta vált frizurát:) és évek óta kapcsolatban van
2019. aug. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%
Kapcsolat közben is láttam ilyent,nem véletlenül.
2019. aug. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én folyton váltogatom a színét, és a fazonját is. Pedig lassan 4 éve kapcsolatban vagyok.

Ez szerintem inkább az adott illetőtől függ. Vannak, akik folyton változnak, mint én, vannak, akiknek kell valami kiváltó ok. Nem feltétlenül szakítás, de valami nagyobb esemény mindenképp.

2019. aug. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is csináltam már ilyet :) De nem azért, hogy minél előbb pasit fogjak :DDD Egyszerűen csak kellett a változás, meg jól esett. Mindig amikor a tükörbe néztem, elmosolyodtam, mert szépnek éreztem magam, ami egy szakítás után valljuk be nagyon jó érzés.
2019. aug. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Néhány - nem mindegyik - nőnél a külső/frizuraújítás = új kezdet. Mint ahogy némely válás utáni férfinél az edzés/fogdehérítés//fodrász, stb... Azért ehhez nem kell freudi pszichoanalízist prezentálni...
2019. aug. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor egy korszaknak vége van az életükben akkor szoktak ilyet csinálni. Új frizura lehet a megújulás, de a lázadás jele is, a lényeg hogy felhívja magára a figyelmet.
2019. aug. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Jobban akartam magam érezni a bőrömben, kellett valami váltás.
2019. aug. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, ettől várják a csodát :D
2019. aug. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!