Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Bejelölnéd? Lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejelölnéd? Lent

Figyelt kérdés
Ha törölt volna az exed egy közösségi oldalról, x idő után bejelölnéd újra? Ha nem miért nem, ha igen, akkor miért?
2019. aug. 30. 21:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jelölje be a hóhér.. biztos, hogy soha többet nem jelölném be azt aki letörölt.
2019. aug. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%

Csak úgy a semmiből nem. Ha mondjuk valahol összefutottunk, és normális, szigorúan baráti hangnemben jót beszélgettünk, akkor talán.

A miértre az a válasz, hogy nem akarok félreértést. Néhányuknál érdekelne, mi van velük, hogy alakult az életük, de számomra már "nincsenek a kalapban". Semmi rossz érzés, vagy hasonló, csak már lefutottuk a köröket.

Szóval ha emberként azért továbbra is kedvelem, tisztelem az illetőt, és adódik valami apropó, akkor persze. Amúgy meg felesleges.

2019. aug. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Attól függ. Ha én szakítottam, akkor megérteném, hogy letörölt, valószínűleg így egyszerűbb volt neki továbblépni. Bár ebben az esetben is előbb egyenes lennék és ráírnék, nem ilyen indirekt módon közelíteném meg. Erre nem is hiszem, hogy reagálna (ergo visszajelölne). Ha újra akarnám vele kezdeni, akkor pláne mindent megtennék, hogy meghallgasson. Ez esetben mit érek azzal, hogy jelölgetem random?


Ha ő szakított, akkor részemről várhatná, hogy megalázkodjak, és bejelöljem 😅 Persze ha én szúrtam el, jogosan szakított, és még szeretném őt, akkor megérné. Ezt át kell gondolni.

2019. aug. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Miért törölt az exed? Miért akarod újra bejelölni? Mi a célod ezzel? Gyógyuló sebeket felesleges feltépni, ha más célod nincs, csak egy kis nosztalgiázás. Ha tisztáznivalód van és ez az első lépés, akkor nyilván lehet értelme.
2019. aug. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha ex, akkor valoszinuleg en toroltem volna, mindegy ki szakitott, ugyhogy a valasz - NEM
2019. aug. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem. Amúgy se foglalkozok az exemmel,van új párom.
2019. aug. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Bárki legyen, aki megszakítja velem a kapcsolatot, nem megyek utána. Miért nem egyértelmű ez?
2019. aug. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Az a poén ,hogy O szakított velem. Majd pár hónap múlva töröltem, bejelölt , nem igazoltam vissza.

Ez szerintem eléggé jelzésértékű ,hogy nem szeretnék további kapcsolatot tartani.

Most ramir, hogy boldog új évet kívánjon.

Bolond a világ. :D


BUÉK, ha valaki meg erre jár.

2020. jan. 1. 21:21
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát akkor egy boldogabb BÚÉK-et nektek! :)

Szerintem adj egy esélyt annak a marhának. Engem pont másnap jelölt be, mint mikor kiírtad a kérdést és ő szakított velem és én utána töröltem, de visszajelölt szept.1-jén, de minek, mert azóta se írt semmit. Én marha meg visszaigazoltam és napokig vártam, hátha ír. Később rájöttem, hogy nem fog. Kérte azóta, hogy kedveljem az oldalát, de velem már nem fog szórakozni. BÚÉK-ot még akkor se kívánt, amikor még közelebb állt hozzám. Ez van.

2020. jan. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szakitasunk után nagy változások voltak. Én elköltöztem jó messzire, neki lett új párja , akivel együtt is el. Kedves dolog boldog új évet kívánni az embereknek ,de erre a mi esetünkben aztán semmi szükség nem volt.
2020. jan. 1. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!