Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi a helyes lépés egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyes lépés egy ilyen szerelmi bánat közepette? (Lent)

Figyelt kérdés

Röviden: volt párommal 2 évig voltunk együtt. Több barátnőm volt már, őt nagyon megszerettem. Azt hiszem az els hibám az volt, hogy mindent megadtam.

Egyik órában együtt sorozatoztunk, mire hazaértem le voltam tiltva mindenhonnan. Kiderült végig csalt engem, majd ott hagyott egy masik srácért, de annyi gerince nem volt, hogy ezt bevallja, inkább "eltünt". A végén tisztázódott, hogy csak kihasznált, élvezte a pénzt, az odaadást és, hogy kocaival viszik mindenhova. A srác, akiért ott hagyott, eléggé gazdag ( persze nem ő, hanem anyu, apu ) és most azt próbálja élvezni. Nem gondoltam volna, hogy ekkora ******, nagyon jól hazudott és megszerettette magát. Szerintem, ez nagyon gerinctelen dolog. Valakit kihasználni, aztán felelőséget nem vállalva, eltünni. Ez már 4 hónapja volt. Azóta nem jöttem helyre. Az ellenére, hogy megismerhettem az igazi valóját, valamiért még mindig szerelmi bánatom van. Pedig egy ilyen "lány" senkinekse kell. (Normálisnak)

Miért nem múlik? Tűzoltó vagyok, a munkámba is kezd belezavarni. Mit tegyek, hogy ez gyorsan elmúljon. Vannak napok, amikor tudom, hogy merre járhat és valami ösztökél arra, hogy oda menjek. Nem tettem még, de szerintem nem is szabadna.


2019. aug. 31. 07:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne bulikba ès csajokba öld a szabadidôd, hogy felejts, mert csak rosszabb. Lelkedben kell meggyàszold ès elengedned. Sajnos a vilàgban minden mùlandò. Ezt el kell fogadni. De most hallgass az eszedre: ez a nô, ùgy dobott mint a szàrazkenyeret szokàs. Kihasznàlt, de igazàn nem kellettèl neki? Hàt megèri, hogy bànkòdj? Vannak rendes lànyok is a vilàgban, örülj hogy ennyivel megùsztad, nem lett esküvô, gyerek stb.
2019. aug. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel érzelmileg kötődtél hozzá, ezért természetes hogy még mindig fáj, hogy nincs már veled, és a te esetedben szerintem ez kombinálódik a becsapottság fájdalmával. Elég elcsépelt szöveg, de tényleg az idő fogja ezt rendbe tenni, addig meg próbáld meg minél többször lefoglalni magad olyan dolgokkal amiket szeretsz, vagy legalább lekötnek. Kívánom, hogy hamar rendbe gyere lelkileg :)
2019. aug. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mind a kettő választ.

Akkor, ba jól értem, ez normális? A lehető legjobb lépés, hogy kerülöm? Attól féltem, hogy ez már túlzás ami a lelkemben megy végbe.

2019. aug. 31. 18:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, teljesen normális, semmi baj nem lesz, ha nem keresed, nem nézegeted közösségi médián, akkor előbb-utóbb kikecmeregsz belőle :)
2019. szept. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben. Bizok ebben. Koszonom.
2019. szept. 1. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!