Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tánc egy másik fiúval nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tánc egy másik fiúval nálatok már szakító ok?

Figyelt kérdés

Azzal kezdemem hogy egy ideje nincs teljesen rendben a kapcsolatunk a baratommal de nagyon szeretjuk egymast.

Tegnap este buliban voltam es tancoltam egy sraccal akit mar 10 eve ismerek es joban is vagyunk, de ehhez hozzatartozik az is hogy sokaig tetszett nekem es o is tudja ezt. Termeszetesen mar 100x megbantam, barcsak visszacsinalhatnam de nem tehetem.. a baratnoim is ott voltak velunk de kettesben is tancoltam vele, nincs mit szepiteni.

A baratom kozben kapott egy uzenetet hogy azzal a sraccal vagyok, amin meg is haragudott, mivel kerte hogy ne beszeljek vele. Leirtam neki hogy buliztunk es beszelgettunk es hogy nem akarom tagadni, de este ota nem irt nekem.

Mindenkepp elmondom a paromnak a teljes storyt, nem szeretnek hazudni neki de tartok tole hogy ez a kapcsolatunk veget fogja jelenteni.

Kerlek ha olyat irnatok hogy megerdemlem, szornyu ember vagyok stb akkor inkabb ne irjatok semmit, ezt magamtol is megkapom boven.

Elore is koszonom a valaszokat!

19N, 23F


2019. szept. 1. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk nem.Buliba én is táncolok más pasikkal,ő is más lányokkal.Soha nem volt ez köztünk gond.
2019. szept. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem. Hacsak nem az ölelkezést nevezed táncnak.
2019. szept. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lenne szakítóok, esetetekben max az utolsó szög a koporsón.
2019. szept. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem is az a gond, hogy más srácokkal, hanem hogy egy bizonyos sráccal, aki régebben (tán még most) is tetszik neki.
2019. szept. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem ez belefér. Nyilván nem jó, hogy ez történt, de belefér
2019. szept. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Rockarc ***** válasza:
100%

Nem, egyaltalan nem az. Akkor gond, ha sok dolog egybevag, sorolom:


"egy ideje nincs teljesen rendben a kapcsolatunk"

"sokaig tetszett nekem es o is tudja ezt"

"kerte hogy ne beszeljek vele"

"tancoltam egy sraccal" - nem egy sraccal tancoltal, hanem azzal a sraccal.


Az o szemszogebol van egy tok egyertelmu vetulete a dolognak. Amugy szerintem is ez az igaz, maximum magad elott tagadod. Ha menteni akarod a helyzetet, akkor a kiados oszinteseg mindenkeppen kelleni fog, es a sracot is el kell felejtened, akivel tancoltal. Ezt az arat hajlando vagy megfizetni? Nyilvan, ha a baratod jon elo ezzel, akkor az egy ultimatum. Neked kell erre az elhatarozasra jutnod, meg mielott talalkoztok. Szavakkal itt mar nem sokra jutsz, tettek kellenek, mert a tetteid beszelnek helyetted, pillanatnyilag ellened.


43F

2019. szept. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. szept. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!