Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nők, Férfiak! Ti szoktátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, Férfiak! Ti szoktátok őrizgetni az exeitekkel készült közös képeket vagy megőrzitek a tőlük kapott ajándékokat, ha már teljesen új kapcsolatban éltek évek óta?

Figyelt kérdés
2019. szept. 1. 15:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Attól, hogy valaki ex, még a múltam része és lehet egy szép emlék. Nem vagyok olyan kattant, hogy ezen pörögjek.
2019. szept. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%

Itt a többség azt fogja írni, hogy "nem, minek, rögtön kidobtam mindent blablabla"


Esetleg, hogy "Persze, még jóban vagyunk az exemmel"


Én pedig akkor egy harmadik nézőpontot fogok képviselni. Az exem kétszer megcsalt, a kapcsolatunk több mint fele kb kínszenvedés volt, a végén pedig még ő szakított velem. Ennek ellenére sem akarok semmi kidobni és kitörölni. Habár ezeregy problémát, sérelmet, sebet köszönhetek neki, ami jó volt, az jó volt, és jó ideig velős része volt az életemnek, ez is hozzátartozott az életemhez, nem vagyok hajlandó kitörölni, mindegy eltüntetni embereket. Akik ezt csinálják, azokat gyengének és szánalmasnak tartom. Nem vagyunk mi emberek termékek, hogy csak úgy kidobáljanak minket. Engem gond nélkül kitöröltek. Én nem fogok erre a szintre lesüllyedni. Néha nehéz, még úgy is, hogy habár minden megvan, semmilyen nagy takarítást nem végeztem, soha nem nézegetem a képeket. Van egy maci, az az ágyamon van, gyenge pillanatomban megszaglászom, de ennyi.

2019. szept. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. szept. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A képeket megtartom.

A tárgyakat is, ha használom őket vagy kedvelem.

2019. szept. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Eddig nem tartottam meg semmit, nekem könnyebb volt így továbblépnem. De kinek mi, egyik oldalt se ítélem el.
2019. szept. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Persze. Legtöbbször dekoratív tárgyat, plüsst és egy nyakláncot kaptam, nem fogom őket kihajigálni, ha egyébként tetszenek. De nem is szoktam az exeimről megemlékezni, mikor látom. Nem is szokta senki kérdezgetni, honnan vannak, mert vehettem éppen én is magamnak. Fotót sem törlök ki, bár ősztinén szólva én soha nem ülök neki múltbéli képeket nézegetni, csak ülnek a merevlemezen.
2019. szept. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én sosem töröltem ki semmit de megtette a barátnőm mert zavarta, hogy ott vannak a mobilomban. Ott voltak az igaz, én is úgy véltem, hogy ez az életem egy része volt, miért dobjamb ki. De aztán fél év múlva összekaptunk és felemlítette a képeket,akkor akartam megnézni, hogy milyen képek is azok amelyek ennyire zavarják, mert szerinte ez azt bizonyítja, hogy nem zártam le őket. Na nem találtam egyet sem,mondom nincsenek is képek. "Persze, mert kitöröltem" na és mikor? -kérdem én, "fél éve" mondja. Na mondom, látod ennyire érdekeltek engem az exek meg a képek, hogy fél évig nem vettem észre. Szerinted?
2019. szept. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen, majdnem mindent megőriztem, képek is vannak le vannak mentve. Attol, hogy ez exek még lehettek jó közös élmények amiket nem szeretnék elfelejteni.

A férjemnek is vannak dísztárgyai, amiket az előző barátnői készítettek neki. Nem zavar, inkább vigyazok rájuk mert szépek és nem gondolom, hogy veszélyeztetné a házasságom.

2019. szept. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Van olyan cuccom, amit extől kaptam minek dobjam ki, ha egy teljesen jó cucc? Nem kötök hozzá emléket, enyém és pont. Viszont közös képből egy sincs meg mindent kitöröltem
2019. szept. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Van olyan praktikus cuccom, amit extől kaptam, és megtartottam, mert egyszerűen hasznos a mindennapi életben. Ékszert, plüsst és más ilyen nyálas dolgot nem tartok meg (és amúgy kapni sem szeretek).

A képeket eddig eltettem egy gép mélyén lévő mappába, de tönkrement a gép, és direkt kimenteni már eszem ágában sem volt. Úgyse néztem meg egyet sem a szakítások után. Közösségi oldalon pedig szakítás után azonnal leszedem az ilyesmit.

2019. szept. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!