Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit szólnátok hozzá ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá ha a barátnőtök összejönne az exetekkel és nem szólna közvetlenül előtte hanem egyszercsak meglátnád őket együtt?

Figyelt kérdés
A volt barátommal már 2 éve szakítottunk, de még tartjuk a kapcsolatot, mert közös a baráti társaságunk. Amikor egyszer összefutottam az exemmel azt mondta, hogy most az egyik barátnőmnél próbálkozik és a barátnőm azt mondta neki furcsa lenne ha összejönnének miattam. Aztán amikor taliztam a barátnőmmel ő is elmondta az egészet én pedig zöld utat adtam neki, mert már semmit nem akarok a sráctól, de mondtam neki, hogy furcsa lesz a helyzet. Aztán most amikor közösen nyaraltunk nagy baráti társasággal már együtt jöttek. A legszebb az egészben, hogy megtudtam az exemet felkavarta a velem való találkozás még előtte.
2019. szept. 2. 10:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

Ha te zöld utat adtál, akkor most mit problémázol?


Amúgy szerintem nagyon gáz egy társaságon belül cserélgetni a partnereket, ez ilyen elég proli szokás. Mintha nem lenne elég ember a világon, akikből válogatni lehet...

2019. szept. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tudom, azért adtam neki zöld utat, mert még szarabbul érezném magam ha miattam nem jönnének össze.
2019. szept. 2. 11:05
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Meglepődnék hogy a bnőm ennyire hülye :-D
2019. szept. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Sajnálatos, de majd idővel megszokjátok a helyzetet, arról nem beszélve, hogy ki tudja meddig lesznek együtt.

ez már nem a te dolgod és ha te azt mondtad, téged nem zavarna, most már ne találd ki, hogy ja, de mégis...

Felkavarta az exedet a veled való találkozás, nagy ügy, láthatóan téged is, különben nem lenne itt ez a kérdés.. Majd idővel rendbe jön minden, hozzászoktok.


Amúgy meg szólt a barátnőd, hogy mi a szitu, te meg mondtad, hogy miattad mindegy, erre öszejöttek, nem szólt közvetlenül előtte.. Ezt hogy képzelted? 1,5 cm-re van a szájuk egymástól, aztán gyorsan felhív, hogy hé, most fogunk összejönni, hali :D

2019. szept. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Azt mondanám, hogy jó hülye vagy, hogy ezzel a balfasszal jársz és még az ellenségemnek se kívánom xd
2019. szept. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5 Ez tényleg így van, nem is hiszem, hogy sokáig együtt lesznek...:D Mondtam is a barátnőmnek, hogy nem mondok róla rosszat, mert úgyis tudja mire számíthat....
2019. szept. 2. 11:35
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Mi közöm lenne az exem szerelmi életéhez?
2019. szept. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem értem a problémàt, igenis szólt előre mindkét fél, te meg áldásodat adtad rá. Innentől felesleges vergődni rajta.
2019. szept. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%
Az igazat megvallva semmit nem mondanék az ég világon a helyedben. Mármint tényleg, elmondtad nekik hogy felőled okés a dolog, nyilván ők rágódtak rajta mert tényleg furcsa egy szitu, főleg ha tényleg jóban vagytok, de aztán mégis összejöttek. Ez ennyi...Nem is nagyon értem ezen miért rágódsz, holott te mondtad nekik hogy okés.
2019. szept. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%
A barátnőd elmondta és te zöld utat adtál.Akkor hagyd,az ők dolguk.Legfeljebb nem mentek közös nyaralásra.
2019. szept. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!