Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Meséld el a legrosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meséld el a legrosszabb kapcsolatod?

Figyelt kérdés
Mi volt a legrosszabb kapcsolatod? Mitől volt olyan rossz? Mi lett a vége? Hogyan dolgoztad fel?
2019. szept. 2. 22:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem.
2019. szept. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Szerelmes lettem egy nagyon helyes fiúba. A személyisége viszont a lehető leg ellenszenvesebb volt, aki ismerte utálta. Telnek az évek és még mindig nem vonz.
2019. szept. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Esetleg a topicba bátran azok is eresszék ki az indulataikat, akiknek friss az élmëny. Leírni újra és újra azt, hogy miért is jobb külön, segít továbblépni. Hajrá! :)
2019. szept. 2. 22:24
 4/12 anonim ***** válasza:
13%
4 éve jártam egy csajjal, büdös volt.
2019. szept. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szarrá csalt, mindenkit megdugott akin lyuk volt a hátam mögött. A végét remélem nem kell ecsetelnem. Viszonylag könnyen túlléptem rajta, csak le kellett győznöm magamban azt, hogy értéktelen vagyok és senkinek sem kellek, mert ezt hitette el velem az évek alatt. Amikor találtam valakit akibe bele tudtam szeretni és aki megbecsült, 2 perc alatt túlléptem azon az idiótán és azóta már ennek az úriember a felesége vagyok.
2019. szept. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

14 voltam, előjött ez a "még nem volt barátom, pedig már kellene legyen" nyomás, mert körülöttem kábé mindenkinek volt/volt már kapcsolata.


Elég nagy hülyeség, tudom.


A csávó jó nagy bunkó paraszt volt, de szeretett, és volt egy olyan oldala, amit imádtam.


Kábé egy évig voltunk együtt, de nem volt komoly (részemről... pedig igyekeztem)


Aztán beláttam, hogy ezzel csak magamat kínzom - hiába szerettem volna neki jót, nincs értelme ha nem szeretem és nem akarok vele élni.


Én szakítottam, nagyon könnyen ment, nem bánkódtam.


Próbáltam utána ráírni, dumálni, de nem válaszolt, megszakadt minden kapcsolat.

2019. szept. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Az első kapcsolatom gyakorlatilag elrontotta a szexualitásomat, mivel erőszakos volt, rossz és önző az ágyban, kb. folyamatosan átsírtam már az utolsó hónapokat mellette. Mivel fiatal és hülye voltam, ezért benne maradtam, míg végre a körülmények szét nem vittek minket.
2019. szept. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

14 éves voltam amikor megismertem. Első nagy szerelem! Odáig voltam érte. Hajnalokig voltunk fent. 3 évet voltunk együtt. Aztán elkezdett féltékenykedni egy haveromra akivel együtt metineztünk. (300 km távolságra egymástól)

A párommal tudtuk egymás fb jelszavát is. Szóval bármikor utánnam tudott nézni. A féltékenykedése miatt kicsit távolság tartóbb lettem. Abba hagytam a játékot is mert megtiltotta. Akkoriban egy iskolába jártunk, elkezdett a fb- omon egy féltékenységi rohama közben pasiknak irkálni hogy "feküdjünk le, egy kur.va vagyok csak ba.szni akarok stb" majd elkezdte leépíteni az önbizalmamat azzal hogy ronda vagyok elöl deszka hátúl léc...senkinek nem fogok kelleni rajta kívűl..konkrétan lelki terrorban tartott. Ekkor én úgy döntöttem hogy megszüntetem a fb ot és csinálok újat. (Elmondanám hogy ez a párom vette el a szüzességem..és nem csaltam meg) Együtt maradtunk, de minden fb omat feltörte és nem hagyott élni. Majd egyszer egy rohamánál megütött. Abban a pillanatban annyira felment a pumpa hogy elindultam haza és nem akartam többet látni..utánnam rohant siránkozva hogy nem akarta stb. Ezután a kapcsolatot húztuk még egy évig se veled se nélküled úton..borzalmas volt. Majd amikor az édesapám meghalt akkor közöltem vele is hogy nem akarok és nincs is erőm egy párkapcsolathoz. Aztán elkezdett megalázni meg szidni az apukámat, én meg felpofoztam hogy fogja be a száját majd azt kaptam a fejemhez hogy " ugyan olyan őrűlt vagy mint az apád bárcsak te haltál volna meg helyette" (apa halála után 6 napra kaptam ezt meg) nem az bántott hogy a halálomat kívánta hanem hogy apát szidta. Én ekkor elkezdtem folytogatni a suli közepén, a tanárok se tudtak leszedni róla. Lenxugodtunk mind a ketten és elkezdtem kerülni..ő meg zaklatott.. Rá 2 évig folytatta a zaklatást majd egyszer csak eltünt. (Hál istennek) évente egyszer rám ír én meg elküldöm. De az önbizalom hiány az megmaradt a mai napig is. Rossz volt olyantól hallani ezt gyerekként akit mindennél jobban szerettem.


Egy másik párkapcsolatom is hasonló volt második nagy szerelem építette az önbizalmamat úgy éreztem kellek valakinek úgy ahogy vagyok a világ legboldogabb lányának éreztem magam. Majd jól elbaszta azzal hogy más jőkre hajtott rá..mikor kérdőre vontam az volt a kifogása hogy " dehát fiú vagyok" ez is rá tett arra hogy megint ne bizzak a férfiakban...megbocsájtottam neki majd ő kezdett el rám féltékenykedni..hogy én biztos meg fogom csalni fűvel fával. (Kivetítette rám amit ő tett) ez is elkezdett féltékenykedni..én meg bele fáradtam és akarata szerint cselekedtem. 1 évig nem beszélhettem még a barátnőimmel sem mert biztos őt beszélem ki... Majd közösen elköltöztünk egx olyan helyre ahol én senkit nem ismerek.. Ott viszont úgy döntöttem hogy elég volt! Elkezdtem a munkatársaimmal beszélgetni őt meg hagytam had idegeskedjen..bent a munkában is nekem állt..pedig nőkkel beszéltem.. Egy hónapig ment ez és az egyik nap úgy döntött hogy elege van és elhagy, haza megy. Mondtam neki hogy rendben. Akkor mi úgy költöztünk ide hogy munkás szállóra. Ki rugatott a szállóról mert az egyik haverja vezette..aztán levette a kártyámról az összes pénzt majd haza költözött. Itt hagyott engem pénz nélkűl lakhely nélkűl. És a fizetésig volt még 2 hét. Nos miután haza költözött természetesen az ideg ami bennem volt kijött a munkahelyemen és elpanaszoltam magam a munkatársaimnak. Ő pénzeltek engem és elintéztek nekem egy helyet egy másik szállón. Ha ők nincsenek..most utcán élnék. A fizetésemből kifizettem nekik amit segítettek és kerestem magamnak albit. Most is ebben az albiban vagyok még. A csávónak még volt pofája fizetés után felhívni hogy mit szolnék ahoz ha vissza jönne és elmennénk randizni. Gondolom egyértelmű hogy elküldtem a fas.zba.


Remélem tudok ezzel a két sztorival segíteni neked kedves kérdező. Ne ess az én hibámba!

2019. szept. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
1 éve elkövettem egy olyan "hibát", hogy 22 éves létemre össze jöttem egy akkor még 17 éves lánnyal. A baj ebben az volt, hogy elhittem, hogy ő más mint a korosztályába eső lányok többsége. Nyilván nem volt más. Nagyon sokat veszekedtünk, eléggé ráment a kapcsolatunk erre. Kb 3 hónapig hibátlan volt a kapcsolat. Nagyon boldogok voltunk, és ez látszott is. Senki nem is akart, meg nem is mert beleszarni a kapcsolatunkba, mert olyan pozitív kisugárzása volt a kapcsolatunknak. Aztán 1,5 hónapja kimondtam a végét végleg. Közben persze volt vagy 10 szakítás. 1,5 hónap alatt eljutottam odáig, hogy nagyjából elfelejtettem. Aztán felhívott, hogy találkozzunk, sírva. Eszemben sem volt nemet mondani, rohantam hozzá. Most ott tartunk, hogy próbál bizonyítani, hogy újra kezdjük, mert nem jó neki nélkülem, és üresnek érzi magát. Ami rám is igaz félig, de sajnos érzem, hogy kutyából nem lesz szalonna. Nagyon kíváncsi leszek, hogy meg tud e változni. Életem eddigi legbonyolultabb kapcsolata ez.
2019. szept. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Exem egy igazi manipulatív dög volt. Velem nem foglalkozott, lesz*rt, de ha barátilag hozzászóltam egy másik lányhoz, már ment a hiszti, meg az én biztosan megcsalom vádaskodás. Végül még ő dobott ki, miután többször megcsalt az exével.


Úgy dolgoztam fel, hogy pár évvel később lett egy szeretetreméltó barátnőm, aki azóta már az élettársam.

2019. szept. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!