Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lépjek túl az exemen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl az exemen, ha ő az osztálytársam?

Figyelt kérdés
(Megmaradt egy normális baráti viszony köztünk...)

2019. szept. 3. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
43%

"Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt."

2019. szept. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Már nem lesz olyan sokáig az osztálytársad, gondolom. Nekem a munkatársam volt ez exem és fél évvel a szakításunk után kirúgtak, innen már könnyű a helyzetem. Az idő mindent megold. Osztálytársakkal és munkatársakkal soha nem szabad összejönni.
2019. szept. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23%
No igen, én is egy helyen dolgozom azzal, akit szeretek. Meg kell tanulni ezt felnőttként kezelni.
2019. szept. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
Házi nyúlra nem lövünk
2019. szept. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Minden fejben dől el. Nem azért fogsz túllépni rajta, mert az osztálytársad vagy sem.

Soha nem felejtjük el azt, akivel komolyabb viszonyunk volt, de ha valóban túlléptél rajta fejben, szívben, akkor nem kellene, hogy zavarjon a jelenléte. Talán attól félsz, hogy még mindig szereted?

2019. szept. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!