Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Most szakított velem mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szakított velem mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem részletezném mert hosszú lenne..

de tök szomorú vagyok, mintha megszünt volna az élet értelme. Teljesen kedvtelen vagyok :(

Mit tegyek hogy jobb legyen? Hogy ne legyen ez az érzés? Normális válaszokat köszönöm előre is. 20/F



2019. szept. 5. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Ha már szakitott semmit.Ne keseredj el,20 évesen még előtted az élet.Fel a fejjel,a világ tele van lányokkal.
2019. szept. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

De a kérdésem az volt mit tegyek hogy ne legyen ilyen a kedvem,mivel tudnám jobbá tenni.

2019. szept. 5. 16:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Olvass könyveket.

Gyakorizz.

Írd ki magadból. Nekem is megírhatod. Tudom, hogy segít ez is kicsit.

Kutyázz.

Azt nem mondom, hogy mozdulj ki. Szerintem korai. Nem kell magadat megerőszakolni. Gyászold meg, éld meg a szomorúságot.

Az idő fog segíteni. És kicsit ezek, amiket írtam.

2019. szept. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Próbálj meg alkotni egy kisebb irodalmi művet,amely erről az eseményről szól!


(Anno én 23 évesen írtam - szintén szakítás után nem sokkal - egy kisebb terjedelmű történetet. Eközben csökkent bennem a rossz érzés.)


Üdv: 45/N

2019. szept. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. szept. 5. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!