Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért van lelkiismeretfurdalásom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van lelkiismeretfurdalásom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Volt egy srác, akivel randiztam nyáron, de végül nem éreztem semmit irányába, inkább ilyen haveri "jól elvagyunk" érzéseket keltett bennem, mintsem komolyabbat. Ő rajta viszont éreztem, hogy komolyabbat akart volna, kicsit már kétségbeesetten "siettette" az egészet. Végül tegnap megmondtam neki, hogy sajnálom, de nem érzek többet. Most meg lelkiismeretfurdalásom van és lehangolt vagyok, mert megbántottam valakit.

Sose voltam még ilyen szituációban, ez normális?

22n


2019. szept. 5. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos barátilag megkedvelted és ezért bánt a dolog.
2019. szept. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen,normális.Ha valakit megbántunk,álltalában utána kellemetlenül érezzük magunkat.Néhány nap és elmúlik.
2019. szept. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Remélem tényleg elmúlik hamar, kicsit megijedtem, hogy rosszul döntöttem és adnom kellett volna még egy esélt, vagy valami. :/
2019. szept. 5. 22:57
 4/4 anonim ***** válasza:

agszolut normalis mert egy joerzesu, kedves ember vagy

max 3 nap es elmulik, nyugi :)

2019. szept. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!