Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy férfinak hiányozni fog az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinak hiányozni fog az amúgy támogató, bujós, mindig mellete lévő barátnő ha az hirtelen megszüntet minden kapcsolatot vele?

Figyelt kérdés

Szakitottunk. Mindig én nyomultam és elárasztottam a rajongásommal. De. Mást választott. Nem tudja vele lesz e azt mondta( szerintem meg tuti).

De azt akarta ő is hogy tudjunk a másikról. Én nem eszek, nem alszok, total csőd lettem. De nem kell a sajnálat, hogy lásson. Legyen vele tudom hogy alapból olyan ember az a csaj amilyentől a hideg kirázza mert iszik, bulizik, nagyon pasizós és nagypofájú. Csak jól tud kavarni, előadni magát. Hát legyen vele, csalódjon, majd rájön mit veszitett velem. Addig nekem is emésztenem kell mi volt a baj, dolgozni magamon.

De semmi kommunikációt nem akarok vele. Akkor kattogni fog ő is valyon hogy miért nem keresem? Mi van velem? Hiányozni fogok neki? Lesz esélyem ha ők szetmennek mert tudja nekem igazán fontos?

Volt akinél ez összehozta ismét az exeket?


2019. szept. 8. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezek nagyjából olyan kérdések, amikre idegen nem fognak tudni válaszolni. Találgatni lehet csak...


DE! Egy biztos, egy pasi se szereti, ha elárasztják a rajongással. Ha tapadsz. Unalmas leszel tőle. Valószínűleg ez volt a hiba. Olyan kell neki, aki izgalmas, mint az új nője. Némelyeknek kell a kihívás, a túl egyszerűen elkapható vadtól nincs kielégítő vadászati érzés... Gondolj úgy erre, hogy a legtöbb pasi egy állat szintjén van sajnos.

2019. szept. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
A nagy gondoskodásban elfelejtettél magabiztos nő lenni, akit meghódítani és megtartani kell. Te kb az anyjaként foglalkoztál vele és ő eszerint is bánt veled sajnos. Olyan nőért hagy el, akiért dolgozni kell, mert ismeri az értékét és kíkéri a figyelmet. Te csak tetted alá a dolgokat, és nem azt mutattad, hogy szexi barátnő vagy. Sajnálom, ha ez rosszul esik.
2019. szept. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát tényleg így van sajnos. Ő úgy veszi nyomultam, nekem meg természetes volt hogy ha valakit szeretek meglepem apróságokkal, meghallgatom, támogatom, kimutatom milyem szexi számomra. Nem játszok, nem taktikázok.

De úgy látszik ez kell hogy egy férfi hódítani tudjon. Tudja mekkorát rúgott most belém, látta összetörtem de még amikor szakítottunk is nem hisztériáztam, nem szidtam, néztem ne legyen közben rosszul, nem ordibáltam csak nagyon szomorù volt

2019. szept. 8. 15:55
 4/9 A kérdező kommentje:
De igy visszakaphatom ha ő kezd keresni?
2019. szept. 8. 15:56
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Mit remélsz attól, ha visszakapsz egy ilyen alakot? Boldogságot?A következő punciig esetleg. Ennyivel is beéred?
2019. szept. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Jah, persze. Majd 2 nő közt max megdug. Ha kellenél neki, nem hagyott volna ott.
2019. szept. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
Ezt már buktad. Nem könnyű újra prédának tűnni azok után, hogy kiszolgáltad. Nem kell játszmázni, csak foglalkozz magaddal, a hobbiddal, a munkáddal és ami érdekel. Ezektől minden nő kivirul és tapadnak a pasik arra, aki magabiztos és elégedett az életével. Ne ezt a csávót akard visszaszerezni, neki max pótlék lehetsz a következő nagyvadig, hanem azokat vedd észre, akik valódi érdeklődest mutatnak.
2019. szept. 9. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Igen, hiányzik.
2019. szept. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Hát, ezt akárcsak rólam irtad volna! Nagyon gáz, és megalázó érzés. Több éve vagyunk együtt, ma szakitottam vele. Nagyon rossz érzés, de más kiutat nem láttam. Legyél nagyon erös és próbáld lefoglalni és kényeztetni Magad !

A többi jön magától. :)

2022. szept. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!