Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A potenciális barátnőm akibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A potenciális barátnőm akibe annyira szerelmes voltam mint derült égből a villámpcsás blokkolt mindenhol és teljesen felszívódott. Nem vesztünk össze az ég világon semmin sem. Miért?

Figyelt kérdés

Átestem már pár „kapcsolaton”. Azt hittem hogy sohasem fogom megtalálni az igazit. Nem vagyok a netes ismerkedés híve, de egy váratlan napon rátaláltam egy nagyon érdekes, kedves, komoly gondolkodású lányra akivel ha nem is mindenben, de sokmindenben egyezünk. Két szomszédos országban élünk. Több mint egy hónapos, napi szintű chatelés után nagy meglepetésemre felvetette a kérdést a lány hogy mit szólnék ahhoz ha ő elutazna hozzám? Nagyon meglepődtem, persze repdestem is az örömtől, de ez mégiscsak kicsit furcsa – idegen országba egyedül utazni egy vadidegenhez...

Beleegyeztem és eljött a várva várt nap, izgatottan vártam hogy megérkezzen. Meg is érkezett Ő, egy földre szállt angyal, alig tudtam magamhoz térni amikor megláttam és megölelt. Nem, csak álmodok... de aztán mégsem!

A látogatása után én olyan boldog és büszke voltam hogy azt nem lehet leírni.

Pár hétre rá én következtem a látogatással, persze addig is minden nap chateltünk, beszélgettünk.

Látszott hogy készült az érkezésemre, minden szuper volt, el voltam ragadtatva a fogadtatással.

Amikor hazaértem, még pár hetet beszélgettünk, aztán mint derült égből a villámcsapás (semmilyen veszekedés nem előzte meg), törölt/blokkolt/törölte a profilját Facebookról. Még a föld alatt sem lehetne rátalálni, felszívódott.

Sziasztok


Amelyik oldalon egymásra találtunk, már régóta törölte a profilját, de miután törölt engem Facebookon, új profilt készített azon az oldalon – gondoltam rámehetek a profiljára, de már előre gondoskodott róla hogy ott is blokkolva legyek és ne nézhessem meg.

Sajnos az életben ért már pár nagyon szomorú dolog fiatalon, egy kis túlzással számomra ez az eset is felér egy tragédiával, nagyon rosszul érint és nem tudok nem gondolni rá hiszen most úgy éreztem hogy „Ő az, de most TÉNYLEG ő, végérvényesen”. Ő is említést tett róla hogy velem hosszú kapcsolatra gondol.


Próbálom összerakni a kockákat, de nem tudom megfejteni miért kellett így „befejezni”.


Történt veletek is már hasonló eset és ha igen, mit csináltatok, vagy hogy tudtátok az egészet elfelejteni?


Válaszaitokat köszönöm.


27/F



2019. szept. 9. 11:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=UVmF0zJz9oo


Talált valaki mást. Az élet szomorú.

2019. szept. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
35%

> Talált valaki mást. Az élet szomorú.

Akkor miért regisztrált újra társkeresőre? 😂 Basszus, ember, azt hittem, hogy itt az ősz, végre nem leszel itt 24/7, hogy másokat lehúzz. Nincs valami dolgod?


Sajnálom, kérdező. Ne próbáld megérteni a nőket, ők sem értik saját magukat.

2019. szept. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
20%

#2


Fizess le és lesz más dolgom :D


De amúgy nem, nincs. Mi is lenne? Az élet unalmas.

2019. szept. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Munka, tanulás, hobbi, sport. Válogass. Az állandó gyakoris negativitásoddal nemcsak magadnak, hanem másnak is ártasz.
2019. szept. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%

Te olyan vagy mint egy naív nő, aki találkozik valakivel, aztán azt hiszi ő rögtön az igazi.

Megismerkedett mással, ennyi.

2019. szept. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

#5


Sokszor voltam már naiv és kitoltak velem de most éreztem először úgy igazából hogy "eljött az én időm". Eddig ilyen érzésem nemigazán volt. Persze ezt nem lehet leírni...

2019. szept. 9. 12:41
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ilyen van. Jártam hasonlóan, évekkel később úgy adódott, hogy beszéltünk, és erről is beszéltünk. Kiderült, hogy álmodott valamit, és ebből rájött, hogy ő ezt nem akarja. Annyi meg nem volt benne, hogy akkor őszinte legyen, inkább felszívódott. Az emberek (mindkét nem) elég gyávák, ha ilyen helyzetbe kerülnek. Sajnálom, és próbálj továbblépni!
2019. szept. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Sajnos sokszor pont az ilyen csajok csinálnak ilyen dolgokat, akikről nem is feltételezné az ember, hogy ilyenhez folyamodna.

Vagy az lehet, hogy volt valaki más is a háttérben, vagy szimplán nem olyan angyali teremtés, ahogy mutatta magát.

2019. szept. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

nem ertem miert nem hívod fel telon?

Vagy nincs meg a tel. száma?

2019. szept. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Rossz voltál az agyban vagy valamit eltoltál a,2.randin...kiábrándult belőled aztán darabig tűzön tartott de már erősen máson gondolkodott.
2019. szept. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!