Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nincs jogom ahhoz, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs jogom ahhoz, hogy jót akarjak az ex barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Ex barátnőmmel már majdnem 2 éve szakítottunk, nekem van új kapcsolatom, de haldoklik és felkerestem őt hogy mizu vele. Éppen készül hozzámenni valakihez, majdnem hátraestem a széken, mikor megláttam, hogy kihez! Egy rossz vérű maffiózóhoz, aki hiába pénzember, ilyen ember mellett nem lehet boldog! Próbáltam lebeszélni, hogy hozzá egy stílusos normális srác illik, erre letiltott! Sőt még az anyja is! Miért nincs jogom jót akarni? Mellettem is sokat szenvedett régen, nekem meg az volt a bajom, hogy akkor még nem tudtam megállapodni egy nő mellett, szerintem inkább olyan kellene neki, aki becsüli!
2019. szept. 9. 14:49
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Van jogod jót akarni, de nem erőltethetsz rá semmit. Ha ő nem kíváncsi a te véleményedre és nem akarja hallgatni, ahogy szidod a párját - akár okkal teszed akár nem - akkor simán jogában áll letiltani. Továbbra is akarhatsz neki jót, de csendben, ugyanis nem kérte a véleményed.
2019. szept. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Jót akarhatsz, de keretlenul nem szolhatsz bele az életébe.
2019. szept. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Ha tényleg ilyen a párja, akkor szerinte ne nagyon írkálj nekik meg erőszakoskodj, mert megütöd a bokád. Éld az életedet, mikor ott volt a lehetőség, hogy te tett boldoggá, nem tetted. Hagyd most már nyugton.
2019. szept. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi közöd, hozzá, anno te se tudtad azt nyújtani neki, ami kellett ahhoz, hogy boldog legyen. Szóval nehogy már te mondd meg neki mitől lesz ő boldog :D

Alapjáraton sincs jogod beleszólni ki kivel házasodik.

2019. szept. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól meggyötörhetted anno a lelkét... Mindegy, semmi közöd az egészhez, attól még, hogy miből él az ura, lehet, hogy úgy tiszteli és becsüli, szereti, ahogy te elképzelni sem tudod.
2019. szept. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Jogod van,de ő dönti el,hogy kivel akar élni.Bízd rá,ha tényleg olyan a pasi ahogy leirtad,ő cseszi el az életét.
2019. szept. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Jogodban áll, de ettől még ő nem kíváncsi az életvezetési tanácsaidra. Pont tőled érthető, hogy zokon veszi.
2019. szept. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Még mindig féltem.
2019. szept. 14. 15:59
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert semmi közöd hozzá?

Hadd döntse el ő, kihez megy hozzá.

2019. szept. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
35%

Nem a gyereked.

Majd leveleznek a börtönben. Ö tudja ha neki ez a jo akkor ez

2019. szept. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!