Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek? Elvesztettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elvesztettem életem szerelmét.

Figyelt kérdés
Biztos vagyok benne, hogy ő volt a nagy bumm, az a fajta kapcsolat ami csak egyszer van. Soha senki mellett nem tudtam ennyre önmagam lennni és elengedni magam, sosem kelelt félnem attól hogy bámiért is kinevetne vagy lenézne. Imádtam, hogy romantikus és nem rejtegeti az érzéseit, hogy a sirás sem volt szégyen. Minden nagyon jó volt vele, de sok év után szakitott velem. Azt mondta már gyűlöl és nem is akar engem hallani. Elég hamar talált magának másik párt is. Pedig közös gyerekünk is lett az évek során. Visszatérhet még hozzám? Vagy el kell engedem? Hogyan? Nem tudnék már rajta kivul mással lenni, tényleg életem szerelme és megismételhetetlen. Minden volt amire vágytam.

2019. szept. 12. 17:26
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
ő azt mondja most találta meg a nagy szerelmet. lehet tényleg vele fogja leélni az életét?
2019. szept. 12. 17:29
 2/22 nadina1900 ***** válasza:
100%

Szerintem jobban teszed ha elengeded.

Számára úgy tűnik már elmúlt az a nagy szerelem. És aki olyat mondd a párjának,hogy utálja,hát nem is tudom... ott a részéről elromolhatott valami rendesen

Gyerek pedig nem garancia egy kapcsolat fenntartására.


És minden szerelem más, hidd el lehet most így érzed,hogy ő életed szerelme, de aztán lehet később jön egy olyan személy aki nála is nagyobb hatást fog nyújtani.


Mi azt nem tudhatjuk,hogy visszatérhet e hozzád, de é biztos kételkedve fogadnám az után,hogy azt mondta utál és utána nem sokkal volt valakije.

2019. szept. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
de ha ennyire nem érdeklem akkor miért utálkozik?
2019. szept. 12. 17:38
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak egyoldalúak az érzések az sajnos kevés.

Foglalkozz a gyermeketekkel és közben ne hanyagold el a külsődet sem. Idő kell, akár több év mire túlteszed magad ezen és újra esélyed lesz a boldogságra.

2019. szept. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 nadina1900 ***** válasza:
100%

Talán csak,hogy jobban fájjon neked. Sokan csinálják.

Ti mindig össze lesztek kötve valamilyen szinten és elkerülhetetlen,hogy ne találkoztatok,hisz van egy közös gyereketek.

2019. szept. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Ő is ugyaniy volt ezzel, ebben biztos vagyok. Akik minket láttak azok is igy gondolták. Az ismerősei és barátai előtt is mindig ugyanolyan volt velem mint amikor kettesben voltunk, sőt talán büszkébb is volt.

Egyébként meg tapasztalatom szerint gyerekes anyukák nem kellenek senkinek, bár mindegy is. A szerelmemet szeretném.

2019. szept. 12. 17:44
 7/22 anonim ***** válasza:
43%

Ez is csak azért történt, hogy az élet még keserűbb legyen a számodra. A büntetésünket töltjük itt, lásd a kérdező példáját is.


Továbbléphetsz, de hiába.

2019. szept. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
48%
El kell őt engedned,főleg,hogy más párt talált magának.És most őszintén,vissza tudnád fogadni azok után,hogy azt mondta gyülől?Foglalkozz a gyerekeddel és próbáld meg elfelejteni.Nehéz lesz az első idő,de majd túl leszel rajta.
2019. szept. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 nadina1900 ***** válasza:

Ez azért nem igaz,hogy gyerekes anyukák nem kellenek senkinek.

Több embert is ismerek akiknek az után is volt/van párjuk.


Egyébként meg érthető,hogy őt akarod,de ha ő már nem akar veled lenni nem kényszerítheted. Ha ő tovább akar lépni akkor megteheti, de akkor nincs más választásod mint neked is továbblépni, még ha piszkosul fáj is.

2019. szept. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
hogyan tudott ilyen gyorsan tullépni mégis?
2019. szept. 12. 17:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!