Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kb másfél hónapja történt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb másfél hónapja történt a dolog. Van egy lány akivel közel 2.5evet jártam. És szakított velem. Mit tegyek? Lentebb több.

Figyelt kérdés
Igazat megvallva nekem is voltak hibaim...de neki is.fel évet laktam nála...és augusztus 9.en láttam.utoljara reggel még puszi minden...aztán mér nem akart találkozni...sőt még mondta hogy vigyem haza a cucaimat de azt is telefonon...és többet fel se vette le is tiltott....rá egy hónapra kiderült hogy avval kezdett megint randizni akivel előttem már randizott de a csávó dumák volt és fél év alatt csak 5xtalalkozozltt vele...minden féle hülye indokokra hivatkozva...mióta megtudtam hogy mással találkozik teljesen magam alatt vagyok nincs etvagyam fizikai és lelki tuneteim vannak az elvonás miatt...egyszerűen a nap minden percében csak ő jár a fejembe...mit csinaljak?

2019. szept. 15. 14:45
 1/3 A kérdező kommentje:
Ma még megpróbáltam küldettem neki egy csokor virágot meg egy plusz macit...és egy kis üzenetet...de nincs othon megint a csávó hoz ment...
2019. szept. 15. 14:48
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt tudod tenni, hogy nem megalázkodsz. Minek futsz egy nő után, akinek egy másik faszi kell? És a "mert szeretem" nem érvényes válasz. Miért is hagyod magad ennyire megalázni? Miért nincd önbizalmad? Töröld, tiltsd, foglalkozz magaddal és a barátaiddal.30n
2019. szept. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mert egyszerűen hiányzik és csak rá tudok gondolni...ha el is megyek valahova nem érzem jól magam...én amúgy 29.5eves férfi vagyok a lány még 31.5eves
2019. szept. 15. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!