Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Voltatok úgy, hogy szeretitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok úgy, hogy szeretitek az exet, de megbántott nagyon amit nem tudtok megbocsájtani? Nem megcsalás. Mégsem tudtok mással érzelmileg elköteleződni?

Figyelt kérdés
2019. szept. 15. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. De elmúlik majd.
2019. szept. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ismerős az érzés. Közhelyes, de az idő segíteni fog.
2019. szept. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

Vele próbáltad már ezt megbeszélni?

Elmondtad neki az érzéseidet esetleg?

Minden ember szokott hibázni, mivel nem ismerem a teljes sztorit így nem is tudom ki konkrétan miről lehet szó. Sokazor nem is szándékosan bántjuk meg a másikat.. tapasztalat!

Őszintén megkéne mondanod neki, amit érzel.

2019. szept. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez mára már elmúlt, de volt ilyen. Teljesen oda voltam érte, mindent bele adtam a kapcsolatba, ami tőlem telt. Ő erre mégis a képembe vágta, hogy amit nyújtani tudok nem elég, kevés vagyok neki. Eltartott egy darabig, még újra közel tudtam engedni valakit magamhoz. F
2019. szept. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne az a dolog, amivel megbántott? Valamit meg lehet beszélni, valamit nem.
2019. szept. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát többször elhagyott, mert még nős volt és nehezen tudta elengedni a családját. Persze elvált csak érzelmileg ki volt bukva, de kegyetlen. Én meg azon, hogy jött-ment.
2019. szept. 16. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!