Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Már mindegy? Hogy fájhat ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már mindegy? Hogy fájhat ez ennyire? Minden óra olyan mint a pokol

Figyelt kérdés

Sosem találtam olyant aki ne csalt vomna meg, elég lettem volna számára. Csak vele. Volt pár csodálatos évünk de az utolsó fél évben nem szólt csak rágta magát, majd beleszeretett egy csajba, megcsalt és kidobott az évfordulonkon.

Egy hete. Azóta kb csak azon agyalok fázom es hiányzik. Miatta elhittem lehetek fontos, elég jó, van értelme az életnek.Vele akartam leélni az életem, ház, kutya minden. Szex maga volt a boldogság. Ahogy főzés közben a nyakamba csókolt. Vagy csak átölelt alvás közben. De másnap cuccaim szedjem össze, ne beszéljünk egy hónapig, élőben azt mondja nem tudja mit akar kozben most hivatalosan is összejöttek eldobálta a képeink netről, ingerült,hideeg mint egy idegen.

Nekem pedig megszűnt a bioritmusom. Nem bírok enni, fenn vagyok 48orakat alvás nélkül majd pár óra és annyi, inni is alig birok, napi 8-10km gyaloglog ne fájjon de a labam már nembirja, 5kg ment le egy hét alatt, már 3szor ájultan el. Munkám se tudom ellátni, eddig sose ittam most meg 3naponta 4-5poharral. Nikotin tart egybe. Azt hittem ha szakitanak visszajön hozzám és fontos leszek. De nem birom végignézni. Egy helyen lakunk igy nem tudom kikerülni. Megszakadt a szívem. Mintha a pokolban számolnám a másodperceket. Tudom milyen szánalmas, milyen taszító de amikor azt mondjak legyek erős, pasizzaak, dugjak mással...nem megy. Nem tudom hogy kell... túl sok volt ez nekem. Csak csendben azt akarom legyen vége. Bármi csak szüntesse meg ezt a hiányát és az árulást amit okozott.


2019. szept. 16. 00:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Egy hete szakított, természetes, hogy így érzel. Meg kell élni a gyászt, ki**szottull faj nagyon sz*r, ez most egy ilyen időszak, sírj uvolts utalj minden szerelmes part, hallgasd a közös notaitok,eld meg a fájdalmad, de tudd elengedni. Egy idő után el kell engedd, ne kapaszkodj bele görcsösen.

Azt tedd ami neked jól esik, ha nem a psizasz az akkor ne pasizz, ha setalas a jó akkor setalj, de a meltosagod mindig tartsd meg, ne konyorogj, ne írj, ne keresd. Én az elvagasban hiszek, letiltani mindenhonnan azt csá! Sok sikert, hamarosan jobb lesz.

2019. szept. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Addigra én belebolondulok, hogy mást ölel és boldog mert nem keres. Szó szerint azóta tegnap ettem mert már úgy esek össze mint a rongy csomó és belémnyomták de majdnem kihánytam.
2019. szept. 16. 01:15
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
Örülj hogy nem több év múlv tette ezt!! Nem a te embered volt, elhozza a sors a neked valót! Kitartás
2019. szept. 16. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz lehet, sajnálom. :(
2019. szept. 16. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
Vegyél erőt magadon, mert így csak pusztítod magad, ő meg boldog. Rázódj fel és ne azzal gyere hogy gyászolsz. Ha a munkahelyen észre veszik rajtad hogy fáradt és kialvatlan vagy, úgy repülsz hogy csak pislogni fogsz. Mást is csaltak meg, de az élet megy tovább. Keress te is valakit akivel boldog lehetsz!
2019. szept. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok? Ha nagyon fiatal vagy, nyilvánvaló, hogy így érzel. Próbáld átfordítani dühbe, mivel volna is okod rá bőven. Majd ha idősebb leszel, vagy ha átrágod magad ezeken az érzéseken, rájössz egyszer, hogy nem veled van a baj, te szerethető és jó vagy, a baj az, hogy az összes pasas egy ge ci láda és mindegyik előbb-utóbb valami aljas dolgot tesz, csak ki előbb, ki utóbb..Vagy van, amelyik nem szakít, inkább titokban kúrogat félre. Nagyon érzelmes voltam egykor én is, aztán rájöttem, hogy semmi értelme. Lehet kapcsolat úgy is jó, ha nem játsszuk a hős szerelmest. A férfiak csak a saját érdeküket nézik, elkezdtem én is csak a magamét figyelembe venni és így jobb, az ember kevésbé sebezhető.

Mellesleg, aki képes egyik percről a másikra kirakni, annak megkérdőjelezném az érzelmeit, szerintem már egy ideje érlelődött a dolog...Szóval egy könnycseppet sem érdemel! És nyugi, az új nővel sem lesz együtt örökké, már bizonyította, hogy nem tud nőt megbecsülni, legtöbbjük mindegyikkel ugyanazt játssza el. Azt is majd megcsalja, kidobja, max megtartja háztartási cselédnek ha az érdeke úgy kívánja.

2019. szept. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Tudom mennyire sz*r érzés, pláne hogy ilyen undorító modon dobott. Egyáltalán nem vagy szánalmas, ez egy természetes reakció, az idő nagyon sokat fog segíteni, tereld el a gondolataid (ami idővel egyre jobban menni fog) róla amennyire lehet. Ismerkedj (nem feltétlenül kell párkeresésben gondolkozni), támaszkodj a családodra, barátaidra, mozdulj ki...stb azaz foglald le valamivel magadat. Annyit igen is tegyél meg, hogy mindenhonnan zárd ki az életedből, mert különben keservesen fogod elfelejteni. Nekem is nehezen sikerült elfelejtenem a volt barátnőmet, érte képes lettem volna mindenemet odaadni. Viszont ne legyél bolond egy férfi vagy egy nő nem ér annyit hogy tönkretedd magadat
2019. szept. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne csináld ezt magaddal miatta. Na akard hogy visszajöjjön, mert már leszerepelt. Ne akard hogy lássa szarul vagy, hátha visszajön, mert ne jöjjön vissza, neked ő már nem kell mert megbízhatatlan. Utáljad inkább, az sokkal normálisabb, és röhögj bele a szemébe, keresd meg azt aki jobban tetszik, mert lesz ilyen.
2019. szept. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

30 évesek vagyunk. A baj az nemtudom gyűlni. Kijózanított az biztos de szeretem és a baj látta és tudja mennyire ragaszkodok hozzá, látta mennyire kész vagyok. Nem akarok én lenni a szánalmas ex barátnő de amíg ő szépen kitisztogatott az életéből én csak pislogok. Hétvégén feltiadtam, elaludtam úristen elkések munkából 5masodoerc alatt már hivtam is mi van, vigyen be ha tud majd utánna esett le mi szakitottunk.😔Bevitt majd ezzel a táplálkozással jól leégtem meg a csaj megértő karjaiba löktem. Csak azt magyarázta egyek, pihenjek, menjek barátokkal, szeretné ha boldog lennék valakivel. 😔 Én az egész életem erre a kapcsolatra alapoztam, mit mikor, hogyan kellene, most pedig valaki másé az egész egy gyökéré aki rámászott munkában.

Ma voltam végre háziorvosnál.

2019. szept. 16. 13:20
 10/19 A kérdező kommentje:

Mehetek kivizsgálásokra, tahicardia, 185/130as vérnyomás. Úgy látszik tényleg megtud szakadni egy ember szíve.

Pedig sosem voltam drámakirálynő, kompromisszumokban hittem mindig is vagy magambafolytottam. De ezt.. nekem különleges volt. Életképtelen lettem most.

2019. szept. 16. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!