Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti hogyan zárnátok le egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan zárnátok le egy ilyen kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Lassan másfél hete nem keres, én kétszer ráírtam, semmi válasz, egyszer hívtam, éppen "rengeteg munkája" volt, de azért mondjam. Nem mondtam, csak annyit, nem akarom zavarni, ez így is volt, hiszen nem konkrét mondanivalóval hívtam fel, csak érdekelt volna mi van vele. Ez múlt hét pénteken volt, azóta csönd. Arra gondoltam, holnap írok neki annyit, ne alázzon meg ennyire, ha vége van, legalább mondja meg nyíltan. Nem vagyunk már fiatalok, én 49 éves nő, ő 51 éves férfi. Nem gondoltam, hogy ez ilyen életkorban is előfordulhat, de most tanácstalan vagyok. Négy és fél éve vagyunk kapcsolatban, nyilván nem élünk együtt, de ez mind a kettőnknek megfelelt így.

2019. szept. 16. 20:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne írj neki semmit, se holnap se holnapután se soha, s tiltsd le a számát, ilyen még kerül.


35N

2019. szept. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Csak tisztázni szeretném, és normálisan lezárni. Egyébként én nem akartam szakítani, azt sem tudom mi történt, és ez így nagyon rossz. :-(
2019. szept. 16. 21:11
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Te egyedül ehhez kevés vagy. Neki nincs gerince, szóval jobb ez így neked!
2019. szept. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Igazatok van. :-( Csak szétvet a mondanivaló, és így nagyon nehéz. Rendesen úgy érzem magam, mint kamaszkoromban, pedig az jó régen volt.
2019. szept. 16. 21:22
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz egy másik férfit. Neked is jót fog tenni és őt is tettre fogja sarkalni, ha igazán érdekled. Ha meg netán mégsem, te akkor se maradtál egyedül, kitudja lehet egy sokkal jobbat találsz majd.
2019. szept. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha szétvet a mondanivaló írd le itt, elolvassuk s nem kell fölhívd. Ha másfél hét alatt nem került 5 perce, hogy felhívjon akkor sok értelme nincs a tisztázásnak, tudom, én, hogy rosszul esik neked, mindenkinek rosszul esik ha semmibe veszik, viszont ha felhívod, vagy írsz neki azzal szerintem jobban alázod magad, hívja a bánat!!! Ki tudja mi baja van, lehet talált mást, lehet már nem érdekled, de ha ő nem veszi a fáradtságot, hogy 10 nap alatt egyszer se keressen, akkor miért eszed magad miatta? Hagyd a francba, 51 évesen lehetne több esze!!! Ha ennyi idő után felhívna én akkor is magasról tojnék a magyarázatára; szerencsére nem éltetek együtt, nem kell osztozkodni, mehet amerre lát! Dolgait ha vannak nálad bele egy dobozba s ki a sufniba, vagy fel a padlásra,le a pincébe, ki a garázsba s majd amikor jönne (magától bejelentve, nem hívva) akkor szépen ott találná a megegyezett időben az ajtó/kapu előtt, s viszontlátás.15 évesen elmegy még ez a lerázlak valahogy de 51 évesen nem.

Nnna remélem megembereltelek, fel ne hívd!!! Menjen a fenébe

2019. szept. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom, akarok-e másik férfit, és nem azért mert ez annyira felejthetetlen. Keresni nem fogok, ha jön, akkor itt lesz, ha nem... így jártam. :-) Csak ez a lezárás annyira méltatlan. :-( Nem vagyok rossz ember, rengeteget segítettem neki, ha nőként nem is, legalább emberként tekinthetne rám.
2019. szept. 16. 21:59
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy szerintem aki szakítani akar ilyenkor nem azt nézi, hogy mennyit segített valaki, lehet pont azért nem hív, mert szégyelli magát, vagy tényleg dolga van, vagy nem tudja, hogy zárja le (azt nem írtad le, hogy miféle kapcsolat volt köztetek, komolyabb párkapcsolat, vagy csak összejárós, stb-bocsánat, hogy ilyent írtam, de a mai világban akármilyen lehet). Nem is kell keresni, jön majd más magától előbb-utóbb
2019. szept. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is jó ember vagyok, mégis átgyalogolt szemrebbenés nélkül rajtam, pedig mindent megtettem érte.

Az ilyen embereket ez nem érdekli. Jobb is az ilyenek nélkül.

Mindegy hány éves valaki, az ilyen nem változik sajnos. Max valami nagy fordulat, tragédia következtében ha úgy hozza az élet talán.

Legyen méltóságod, szard le nagy ívben. A boldogság a legjobb bosszú.

2019. szept. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Lehet. De annyit azért közölhetne, akármilyen platformon, hogy vége. Ez a minimum. Hogyan hívja ezt az angol? Ghosting? De ennyi idősen már minek? Nem fogok hisztizni, sem felcsengetni éjszakánként, nem leszek öngyilkos, stb. :-) Lehet, ha ráírok magam alázom, és továbbra sem kapok választ, de legalább nem lesz bennem a mi lett volna, ha... érzés. Vagy ez nagyon hülyeség?
2019. szept. 16. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!