Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti ráírnátok olyanra, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ráírnátok olyanra, akivel nemrég szakítottatok de még szeretitek?

Figyelt kérdés

2019. szept. 17. 16:21
 1/10 nadina1900 ***** válasza:
40%

1 héten keresztül a szakítás után próbáltam a kapcsolatot fenntartani,pedig ő hozta fel a barátságot mégis én próbálkoztam.

Aztán mikor számítottam volna rá csalódást okozott, utána nem kerestem, és ő se keres azóta se.

Szeretem még,de szerelmes már nem vagyok belé.


Én ezek után nem írnák rá, de ez én vagyok.

Nem mindegy ki miatt ért véget és miért.

2019. szept. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Zsoltmester ***** válasza:
49%
Szerintem hagyni kell békén hogy kialakithasson egy új kapcsolatot és nem belemászni az új kapcsolatába. Barátok sosem lehettek,mert egyszer többek voltatok egymásnak visszafelé meg csak rontani lehet barátsággá ami mint mondtam sose lesz jó. A szakìtás is komoly döntés fel kell nőni hozzá.
2019. szept. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
Nem, mert semmi jó nem sülne ki belőle.
2019. szept. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24%
Nem, mert ebből semmi jó nem származik, amíg éreztek egymás iránt. A sebeket hagyni kell behegedni.
2019. szept. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17%
Attól függ miért szakítottatok. Ha szerinted még ő is szeret, akkor írj rá.
2019. szept. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%
Ha szereted minek szakítottál vele? Dehogy szereted csak most szar neked is egyedül. Hagyd békén, ne kavarj be neki
2019. szept. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%
Nem! Tudom nehéz ilyenkor, de nem szabad!
2019. szept. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%
Írna rá a halál.
2019. szept. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Azért még jókat lehet vele kettyinteni, de másra nem alkalmas. Inkább keress más szexpartnert, ő is ezt teszi, hidd el!
2019. szept. 24. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%
Igen
2020. jún. 9. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!