Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 2 és fél évig voltam együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 és fél évig voltam együtt egy férfival. Nem éltünk együtt. Mindig azt hittem, hogy ő életem szerelme. A héten szakítottunk. Normális az az érzés, hogy most úgy gondolom, mégsem szerettem?

Figyelt kérdés
Miért ilyen hullámzó érzésem van vele kapcsolatban?Lehet csak a szerelmet vetítettem rá.Mert annyira kerestem?Most pedig hirtelen kiábrándultam?Vagy végképp felszállt a rózsaszín köd?40+nő

2019. szept. 22. 07:55
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Ki szakított és miért? Amúgy most úgy érzed, hogy nem szeretetted, de szerintem pár hét múlva, esetleg 1-2 hónap múlva úgy is ott lesz benned, hogy éreztél valamit iránta. Az emberek nincsenek csak úgy valakivel, hogy semmit ne ne éreznének.
2019. szept. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én szakítottam.Úgy éreztem,nem kapok elég figyelmet,szeretetet tőle.
2019. szept. 22. 08:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Örülj,hogy igy érzel és nem forditva,mert akkor rosszabb lenne.
2019. szept. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

40+, két és fél év együttélés nélkül, nekem azt mondja, hogy nem volt bennetek olYan nagy elszántság.

E szerint benne volt kevesebb.

Mindenki azt lát, amit keres, te a szerelmet kerested.

De hát ahhoz kettő kell.

2019. dec. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet csak minden stimmelt, azért volt olyan érzésed, mintha szerelmes lennél.
2020. dec. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!