Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy szakítsak a barátnőmmel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak a barátnőmmel? Ő nagyon szerelmes de én rá jöttem hogy nem akarok vele lenni.

Figyelt kérdés

Már 4 éve együtt vagyunk de mostanában már nem érzem hogy szeretem őt úgy most már csak úgy mint egy havert és nekem nem jó vele így ő is kezd megvaltozni nem olyan mint régebben. Nem akarom hogy szenvedjen mit mondjak neki?

Ő nagyon szeret mindennap elmondja mennyire imád engem milyen jó neki velem hogy nem tudná nélkülem élni velem marad örökre

Ha szakitunk én utána majd tudni akarom mi van vele hogy van azt akarom hogy barátok maradjunk


2019. szept. 22. 21:14
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb ha megmondod neki az igazat és válaszolsz az esetleges kérdéseire, akárhogy vetsz véget az úgyis fájni fog neki, akkor legalább légy őszinte. Nem lesz egyből a barátod, ahhoz idő kell, kinek több kinek kevesebb.
2019. szept. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!