Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha még ma szakítana veled a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még ma szakítana veled a párod, mennyi idő múlva kezdenél el új párt keresni?

Figyelt kérdés

2019. szept. 22. 21:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
Nem keresnék, azon lennék minden erőmmel, hogy a lányunknak egyedül is a legteljesebb életet tudjam nyújtani.
2019. szept. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
11%
Nincs parom. De amugy 2 eve szakitottak velem, azota sem talaltam megfelelo part, igaz par csajt meghuztam azert, volt amelyikkel jartam is. Hiaba, igazi csak 1 van.
2019. szept. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%
Én se keresnék, a fiam az első s legfontosabb!, majd amikor jönne magától valaki más ffi akkor 3x megnézném kivel állok össze.
2019. szept. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%
Már nem keresnék.
2019. szept. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ma mikor szakítana, attól függ XD
2019. szept. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%
Szexre elég hamar. Komolyra soha többé. Meg akarok állni egyedül a lábamon. Soha többé nem élek együtt senkivel azért, hogy legyen hol laknia meg ki legyen fizetve a rezsi. Erről szólt a fiatalságom.
2019. szept. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%

Egy éve, hogy szakítottam barátnőmmel, de azóta sem találtam senkit, akivel egy komoly kapcsolatba belemennék.. Nem egyszerű sajnos.. Talán nem is akarok igazán magam mellé most valakit..


24/F

2019. szept. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
42%
Erre az eshetőségre, talonba mindig van másik. Bár szerintem, elzavarni sem tudnám, nem hogy ő elhagyjon.
2019. szept. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
82%

Nem hiszem hogy számomra egy "pár" létszükséglet. Nem keresnék, ha meg engem találna meg valaki valószínűleg szórakozásra nem mondanék nemet. :)


N26

2019. szept. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
22%

B+, nem párt keresel ilyenkor hanem társat vagy partnert! A pár az két ember. Nem értem miért nem tudja ezt a többség felfogni. Párt keresek magamnak... agyrém!


Vagy te tényleg két embert keresel? Mert akkor nem szóltam...

2019. szept. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!