Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan kaphatom vissza az ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kaphatom vissza az ex barátnőm?

Figyelt kérdés

Hogyan tudom visszaszerezni őt ha már van valakije?

Számomra ő az igazi ötéve szeretem nem tudom elengedni. Nagyon hiányzik és mással nem igazán tudok együtt lennisem.

26/F



2019. szept. 23. 12:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Felejtsd el. Nem véletlenül mentetek szét. Attól, hogy te ragaszkodsz hozzá vele nem így van. Fogsz találni mást.
2019. szept. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem működött a kapcsolat, különben még mindig együtt lennétek.


Mással van, minden bizonnyal boldogok együtt.


Törődj bele és engedd el. Ha tényleg szereted, akkor e légy önző, megvolt az esélyed. Inkább örülj, hogy ő boldog.


Majd találsz valakit, akivel minden passzolni fog.

2019. szept. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idő után jut eszedbe? Miért akarsz olyannal lenni, aki nem szeret téged és van már más akit szeret?
2019. szept. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Amikor szetmentunk akkor egy felre ertes miatt tortent.

Utana meg nem alt szoba velem. O hibazott de en meg bocsaltottam neki mert szeretem. Mindenem eldobtam erte.

Minden nap gondolok ra. Nem tudom ellengedni:(

2019. szept. 23. 13:21
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak nem akarod
2019. szept. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha képes eldobni egy “félreértés” miatt, és megsem hallgatja a nézőpontod, akkor nehezen elképzelhető, hogy ő szeretett volna téged. Olyan nincs, hogy szeretünk valakit de találunk egy indokot s csak úgy lelépünk. Ha veled akart volna lenni, akkor minimum utána járt volna az igazságnak, nem ítélt volna el. Tehát végülis miért ragaszkodsz valakihez, aki nem szeret?
2019. szept. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Jogos kerdes. Nem tudom. Ugy erzem o a masik felem.
2019. szept. 23. 14:06
 8/17 anonim ***** válasza:
56%
Ő tudja hogy félreértés volt? Kerested azóta? Mióta van neki más? Sokáig voltatok egy pár?
2019. szept. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mióta van másik párja? Mielőtt lett volna azelőtt nem jutott eszedbe hogy szereted? Hagyd őt szerintem!
2019. szept. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Sehogy! Éljétek az életeteket egymás nélkül! Tovább kell lépni!
2019. szept. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!