Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás fáj és a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás fáj és a legjobb barátnőd ráhajt az exre? Voltatok hasonló szituban, szenvedő fél vagy ráhajtó fél, meddig tartott így a kapcsolat és ráment a barátságotok?

Figyelt kérdés
2019. szept. 24. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem a legjobb barátnőm volt, de jóban voltunk. Miután kiderült simán el tudtam engedni a társaságát.
2019. szept. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A szenvedő fél szempontjából éltem ezt meg. Exem szakított velem ráadásul, én még halálosan szerelmes voltam, a legjobb barátnőm nyilván tudta ezt, aztán mégis rámozdult a pasira. Hát, mit ne mondjak, nem voltam valami boldog :D A barátnőm mondjuk nem jött be az exemnek, lerázta, ls nekem azért jól esett, hogy hoppon maradt, ezt felfogtam amolyan jóvátételnek, és a barátságunk végül megmaradt, egy rövidebb mosolyszünetet követően. Azóta is barátok vagyunk, ez már közel 10 éve volt. Jellemzően nem ugyanazok a pasik tetszenek nekünk egyébként, ez egy ilyen különleges eset volt, közös társaság, jó fej pasi, a barátnőm meg kis lelki sérült, aki kb bárkibe beleszeret, aki kicsit is kedves vele, szóval így adta magát valahol a dolog. Ennek ellenére nagyon haragudtam és borzasztóan megbántott ezzel. Valószínűnek tartom, hogy ha képes és összejönnek, akkor most nem lennénk barátok, vagy nem ennyire közeliek.
2019. szept. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi se voltunk legjobb barátnők, de jóban voltunk. Előtte is sokat lógtunk együtt, szakításkor segített összeszednem magam...aztán este exem farkát nyeldeste. Csak arról maradt le, hogy exem megcsalt mással, és utána őket egymással. Persze, teljesen vérig volt sértve, hogy vele ilyet megtett, meg a másik csaj is. Ekkorra én már csak nevetni tudtam a helyzeten, és leléptem a "dráma körből". Nem hiányzik se ő, se a többi résztvevő társasága.

Nem hiszem, hogy tilos ismerős/barát exével járni, azt is lehet intelligensen intézni. Többek között nem közvetlenül a szakításuk után. Ideális esetben azután, hogy már mindenki túl van mindenkin. És első, hogy ha fontos neked a másik, akkor vele beszéled meg, hogy gondot jelentene-e ez neki, és tiszteletben tartod a válaszát.

2019. szept. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Voltam, és kiderült, hogy annyira azért nem voltunk mi jó barátnők. Szenvedtem, ő meg vidáman a képembe hazudott.
2019. szept. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!