Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottatok már lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottatok már lánnyal pusztán azért, mert túl sokat ivott?

Figyelt kérdés
Nehéz helyzetben vagyok, mert a lány, akivel járok, kinézetre két kategóriával jobb csaj, mint én pasiban. Viszont, ami kiderült, hogy gyakorlatilag napi szinten fogyaszt alkoholt. Megismertetett a helyi társasággal, itt, a szomszédos kocsmában. Hát, mit ne mondjak, ilyen 50-60+-os eléggé gáz leszakadt csávók (mi 30–asok vagyunk), és ő velük haverkodik... De még ha nem is megyünk le kocsmázni, akkor is simán benne van, hogy otthon megiszik egy üveg bort lefekvés előtt. Ti ezt tolerálnátok?

2019. szept. 28. 05:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, de hosszú távon ezt nem tolerálnám a páromtól. Ha a szükségletei közé tartozik a napi szintű alkoholfogyasztás, az sztem már alkoholizmus. Ez gáz.
2019. szept. 28. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis alkoholista. Kérd meg, hogy hagyjon fel vele, járjon el terápiára. Ha nem teszi, akkor szakíts, így úgyse tudnál vele túl nagy jövőt tervezni.
2019. szept. 28. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a Maunika show-ban volt ilyen.


- Mariann, miért iszol?

- Néha.

- Mennyire néha?

- Mindennap.

2019. szept. 28. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Debreceni Évi válasza:
0%
Ha szereted és vele képzeled el a jövődet akkor ez közétek fog állni az biztos.Ha leülsz vele erről beszélni és ő nem fogadja el hogy problémája van akkor sajnos nem tehetsz semmit neki kell felismernie és tenni ellene és ha így van akkor mellette állni de ráerőltetni nem tudod viszont ha nem akar változtatni akkor lépned kell mert a helyzet csak rosszabb lesz idővel
2019. szept. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
33%
Mióta csinálja ezt? Le kell ülni, megbeszélni őszintén, te elmondod, hogy úgy érzed, ez közétek fog állni. Egyébként ha csak azért nem szakítasz vele, mert "két kategóriával jobb", akkor a szépsége miatt vagy vele, mert mintha indoklásként használnád ezt, milyen nehéz helyzetben is vagy.
2019. szept. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha ilyen jó bőr akkor szúrd amíg bírod gyomorral-részeg nőnél kevés undorítóbb dolog van.
2019. szept. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%

#6-osnak.


Ezt nem osztom. Hozzám 10 évvel ezelőtt feljárt rendszeresesn két 18-20 éves lány azért, mert nálam nyugodan leihatták magukat tajtrészegre, úgy hogy közben zene, kaja meg én :-).

Megittak egy üveg Bikavért, Martinit, meg hozzá vodkát.

És persze közben atomperverz mocskolódás volt.

Egyébként tök normális egyetemista életük volt.

Saját elmondásuk szerint azért, mert 1000%-ig biztonságban érezték magukat, hogy ott ébrednek fel, ahol leitták magukat, és max. én dugom őket szét és senki más.

Viszont ez a fajta gőzleeresztés kellet nekik hetente, kéthetente egyszer.

Ők is őrülten élvezték és persze én is. S mivel igazi tinitestűek voltak, számomra nem volt undoritó ez az egész igy ahogy volt.

2019. szept. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

előző folyt. :

Ja, én nem oszom soha alkoholt. És attól, hogy kiélték igy magukat, máskor egy kortyot sem ittak soha. Én nem telepedtem rájuk, teljesen kötetlenül működött a dolog és mégis mindig visszajártak 1,5 évig. Volt hogy én hivtam őket, volt hogy ők akartak mindenáron jönni.

Aztán az egyik belezúgott egy srácba, a másik még egyedül jött 5-6x, aztán ő meg hazaköltözött messze vidékre, igy lett vége.

2019. szept. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Alkeszekkel nem kezdek.
2019. szept. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem jöttem össze lánnyal pusztán azért, mert túl sokat ivott.
2019. szept. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!