Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás utáni önmarcangolás!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás utáni önmarcangolás! Csak magamat hibáztatom. Jól van ez így?

Figyelt kérdés
Szakítottunk a barátnőmmel fél éve. Azóta is sokszor eszembe jut, és mindig csak magamat látom hibásnak. 1000x leporgettem már a fejemben amiket rosszul csináltam. Miért van ez? Azt mondjak, h mindig 2 emberen múlik. De én csak magamat érzem a hibásnak. Ez normális!?

2019. szept. 28. 15:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Keress egy jobb prostit rakd meg kétszer, este irány a Remix haverokkal és nyugi... reggelre elmúlik.
2019. szept. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nézd, elmesélem a történetemet. A volt csajom 3x kidobott. Mindig én voltam a sarsemét, hazug. Aztán kicsit mélyebbre ástunk és kiderült,hogy ő az, amit rólam gondolt. De vannak ilyen manipulációs módszerek, amikor belédbeszélik, hogy te milyen kakamen vagy. Én is mindig visszapörgetem a dolgokat és rájövök, hogy átbactak, de ehhez idő kell. Amikor átbasnak, akkor nem tudom még, csak érzem, hogy valami nem jó.
2019. szept. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!