Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Szisztok? Találkoztam az exemmel, nagyon felzaklatott. Hogyan legyek túl rajta?

6 hónapja szakítottunk,azóta nem beszéltünk.Múltheten írt,hogy elhív kávéra.Nem azért,hogy ujrakezdjük,csak hogy beszéljünk,mivel nagyon csúnyán szakítottunk.A lényeg: már nem úgy nez rám(én sem rá),mint azelőtt és ez valamiért fáj..már eltelt fél év és kihűltek az érzelmek.Nem vagyunk teljesen közömbösek,de már elmùlt,az idő elsodort minket egymástól.Mégis fáj valami,kiányzik,ami volt..hogyan gyógyuljak ki ebből? Kérlek segítsetek

Keress kérdéseket hasonló témákban: szerelem, találkozás, fájdalom, újrakezdés, érzelem

szept. 29. 11:56  Privát üzenet  

A válaszok
1 2

Kezdd azzal, hogy ha tènyleg le akarod vele zárni, akkor nem találkozol vele.

Ezután úgyis elmúlik.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/12Időpont szept. 29. 12:03 Privát üzenet
Jön egy új pasi/nő és elfelejted. Nyugi, idővel tulleszel rajta, fel a fejjel!

A válasz 89%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/12Időpont szept. 29. 12:03 Privát üzenet
Noren1989 nevű felhasználó válasza:

Tudatosítsd magadban a szakítàs okait. Gondolj ezekre, kicsit utàld meg, ne nosztalgiàzz ennyit.

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/12Időpont szept. 29. 12:03 Privát üzenet
Hellmano nevű felhasználó válasza:

Neked sem lesz már normális kapcsolatod ex-függő buta emberek. Tanuljatok soha nem foglalkozunk ex-szel, soha nem kávézgatunk nem beszélünk vele, különben a következő kapcsolatod fogja bánni, de ti soha nem tanultok belőle, majd a saját bőrötökön tapasztaltok és akkor lehet sírni, hogy elrontottad egy harmadik ember életét, aki épp veled lesz, mert majd futsz vissza az ex-hez...

A válasz 66%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/12Időpont szept. 29. 12:13 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Utolsó..nem futok vissza az exemhez..csak gondoltam,hátha örökre lezárom magamban,ha utoljára beszélünk,normálisan.

# 5/12Időpont szept. 29. 12:17 Privát üzenet
Hellmano nevű felhasználó válasza:

Hidd el nem kell beszélni vele. Engedd el. Egy ex-szel, amúgy mit lehet beszélni? Ha szakítottatok, akkor valami nem működött és onnantól kezdve nincs mit megbeszélni, mert nem kell semmit egy olyan emberrel már beszélgetni. Hidd el csak maganak fogsz ártani vele, mert ott kedves lesz stb. felkorbácsolja a régi érzéseket még rosszabb lesz a helyzet, mint most. Nézz körül hányan csalják az ex-szel a párjukat pont emiatt, hogy soha nem engedték el rendesen!

A válasz 68%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/12Időpont szept. 29. 12:20 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Tudom,hogy igazatok van mindenben én is igy latom..de hogy mi faj ennyire,nem tudom.Hiányzik,ami regen volt

# 7/12Időpont szept. 29. 12:26 Privát üzenet
Magányos vagy. Ha lenne egy jólműködő új kapcsolatod akkor nem zaklana fel. Nem bonyolult ez. Az ember szeret párban lenni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/12Időpont szept. 29. 12:39 Privát üzenet
Mano megmondta a tutit.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/12Időpont szept. 29. 12:40 Privát üzenet
Ha hiányoztok egymásnak, miért nem vagytok együtt? Ha már találkoztatok hogy megbeszéljék a dolgokat, egyúttal meg is oldhattátok volna.

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/12Időpont szept. 29. 14:07 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Találkoztam egy nővel, (39) láttam rajta, hogy bejövök neki, igazából nekem is tetszett a csaj. Most valamiért közömbös azóta, ez miért van?
A párom szülei nagyon gazdagok. Egyszer találkoztam velük és érződött, hogy lenéznek amiért nekem egy átlagon aluli fizetésem van és nincs diplomám. Félek, hogy a barátnőmnek is...
Több mint 5 eves kapcsolatnak lett vege lassan 2 hónapja közös megegyezés által. De találkoztam valakivel akivel nagyon jol erzem magam. Bevallottam neki hogy kedvelem es...
Találkoztam az exemmel. (Több lenn. ) Most muszáj lesz már túllépnem rajta, de ezek után hogyan, mi módon tegyem? N
Normális, hogy ennyire felzaklatott, hogy találkoztam egy szatírral? 17/L
Tegnap találkoztam a volt barátnőmmel és felzaklatott mindez. Vajon még nem tettem magam túl a szakításon?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szakítás rovatból

ArgumCity 728

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!