Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szisztok? Találkoztam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szisztok? Találkoztam az exemmel, nagyon felzaklatott. Hogyan legyek túl rajta?

Figyelt kérdés
6 hónapja szakítottunk,azóta nem beszéltünk.Múltheten írt,hogy elhív kávéra.Nem azért,hogy ujrakezdjük,csak hogy beszéljünk,mivel nagyon csúnyán szakítottunk.A lényeg: már nem úgy nez rám(én sem rá),mint azelőtt és ez valamiért fáj..már eltelt fél év és kihűltek az érzelmek.Nem vagyunk teljesen közömbösek,de már elmùlt,az idő elsodort minket egymástól.Mégis fáj valami,kiányzik,ami volt..hogyan gyógyuljak ki ebből? Kérlek segítsetek

2019. szept. 29. 11:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Kezdd azzal, hogy ha tènyleg le akarod vele zárni, akkor nem találkozol vele.

Ezután úgyis elmúlik.

2019. szept. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Jön egy új pasi/nő és elfelejted. Nyugi, idővel tulleszel rajta, fel a fejjel!
2019. szept. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Noren1989 ***** válasza:
77%
Tudatosítsd magadban a szakítàs okait. Gondolj ezekre, kicsit utàld meg, ne nosztalgiàzz ennyit.
2019. szept. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Hellmano ***** válasza:
63%
Neked sem lesz már normális kapcsolatod ex-függő buta emberek. Tanuljatok soha nem foglalkozunk ex-szel, soha nem kávézgatunk nem beszélünk vele, különben a következő kapcsolatod fogja bánni, de ti soha nem tanultok belőle, majd a saját bőrötökön tapasztaltok és akkor lehet sírni, hogy elrontottad egy harmadik ember életét, aki épp veled lesz, mert majd futsz vissza az ex-hez...
2019. szept. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Utolsó..nem futok vissza az exemhez..csak gondoltam,hátha örökre lezárom magamban,ha utoljára beszélünk,normálisan.
2019. szept. 29. 12:17
 6/12 Hellmano ***** válasza:
69%
Hidd el nem kell beszélni vele. Engedd el. Egy ex-szel, amúgy mit lehet beszélni? Ha szakítottatok, akkor valami nem működött és onnantól kezdve nincs mit megbeszélni, mert nem kell semmit egy olyan emberrel már beszélgetni. Hidd el csak maganak fogsz ártani vele, mert ott kedves lesz stb. felkorbácsolja a régi érzéseket még rosszabb lesz a helyzet, mint most. Nézz körül hányan csalják az ex-szel a párjukat pont emiatt, hogy soha nem engedték el rendesen!
2019. szept. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy igazatok van mindenben én is igy latom..de hogy mi faj ennyire,nem tudom.Hiányzik,ami regen volt
2019. szept. 29. 12:26
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Magányos vagy. Ha lenne egy jólműködő új kapcsolatod akkor nem zaklana fel. Nem bonyolult ez. Az ember szeret párban lenni.
2019. szept. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mano megmondta a tutit.
2019. szept. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%
Ha hiányoztok egymásnak, miért nem vagytok együtt? Ha már találkoztatok hogy megbeszéljék a dolgokat, egyúttal meg is oldhattátok volna.
2019. szept. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!