Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
3 Éve vagyunk illetve voltunk együtt ,ö Pesten él én Passauban élek de gyakran haza járok!Voltak problémáink de mindig megbeszéltűk!Az elmúlt hetekben meg változott a Párom hetente tiltogat ok nélkűl a semmiért és már unom!Pont 1 hete tiltott le és rettenetesen ideges lettem és sajnos egy trágár sms-t kűldtem neki mert elborult az agyam! Sms-röl Skyprol is tiltott!Ti keresnétek még?Szeretem de ez ,hogy ok nélkűl tiltogat ez vicc!

2019. szept. 30. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem ok nélkül tiltogat. Biztos, hogy nincs neki senki más?

Szerintem ezt engedd el, ez eddig tartott.

2019. szept. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem nincs mert szeretem most lett volna az eljegyzésünk,ö is azt mondta nincs senkije mert erre gondoltam egyböl!
2019. szept. 30. 12:40
 3/8 A kérdező kommentje:
Mikor irtam neki de ok nélkűl tiltottál ,annyit irt le.....ja
2019. szept. 30. 12:44
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A távkapcsolatok csak igen nagyfokú toleranciával, megértéssel, egymás elfogadásával, kötödéssel működnek (ideig-óráig, de nem a végtelenségig). A leírás alapján a ti kapcsolatotok nem ilyen - ennek előbb-utóbb vége lesz.

Gyerekes dolgon vitatkoztok, pont olyan felületen szidjátok/tiltogatjátok egymást amin kommunikálnotok kellene minden nap. Jobb ha inkább lezárjátok azt ami nem működik és nem raboljátok egymás idejét.

2019. szept. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az nem lehet ,hogy bedilizett ?
2019. szept. 30. 13:45
 6/8 A kérdező kommentje:
És igaza van az utolso kommentelönek !Jobb ha lezárom mert ilyet csak egy nem normális csinál ,hogy ok nélkűl tilt!
2019. szept. 30. 13:58
 7/8 anonim ***** válasza:
A helyedben megkeresném a tinikategóriát, mert a gyerekek viselkednek így.
2019. szept. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ö viselkedik úgy pedig 45 éves
2019. szept. 30. 14:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!