Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Aki csak fenyegetőzik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki csak fenyegetőzik a szakítással, az miért nem szakit?

Figyelt kérdés
2019. okt. 3. 15:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Mert nem akarsz szakítani, csak kétségbeesett?
2019. okt. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

Azért, mert a szakítással való fenyegetőzéssel próbálja érvényesíteni az akaratát, egyszúval manipulál. Legközelebb ha azt mondod rá, hogy jó, szakítsunk, akkor egyből nekiállna teperni, hogy nem úgy gondolta.

Undorító ember, aki ilyet csinál, az ilyet páros lábbal kell kirúgni az életedből.

2019. okt. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
Mert a másik egy akkora lábtörlő, hogy nem vágja ki a második ilyen után.
2019. okt. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Mert próbálja felhívni a figyelmet a szituáció komolyságára. Másképp már nem tudja elérni, hogy figyeljenek rá.
2019. okt. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
Mert azt gondolja,hogy majd a másik úgy táncol ahogyan ő fütyül csak ne szakitson.Érzelmi zsarolás.
2019. okt. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

Én akkor kezdem mondogatni a szakítást, amikor már baj van és ezért megfordul a fejemben. Aztán, ha nem változnak a dolgok, akkor szakítok.

Nem tudom másnál hogy van.

2019. okt. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%
Én nő vagyok, és ezt rendszeresen megteszem. Mégpedig azért, mert a barátom egy olyan ember akire nem tudok hatni, nem hallja meg a szavam pedig érthetően mondom hogy mi az amit nem akarok. Sajnos vagy nem, de én mással nem tudok rá hatni csak a szakítással. Ha nem zsarolom meg ezzel akkor azt hiszi hogy ő is mindent megtehet, pedig nem. Legyek full jó nő, szellemileg és lelkileg is legyek toppon, de az ami a legjobban fáj nekem azon meg nem nagyon fáradozik. Lerongyol. Ha ő úgy viselkedik velem, én ezt miért is ne tehetném meg?
2019. okt. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
7-es és mégis mit érsz el a zsarolásoddal, azon kívül, hogy s.gget csinálsz a szádból és megerősíted a párodban azt, hogy a szavad semmit nem ér és bármit megtehet veled következmény nélkül? Ha ennyire szar ez a kapcsolat, miért nem lépsz ki belőle?
2019. okt. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%
5-ösnek igaza van, ez zsarolás.
2019. okt. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
39%
8-as, persze, igazad van amúgy, és én is tudom. Szeretem, de annYira a tököm kivan vele hogy máshogy képtelen változtatni, hogy máshogy nem érem el. Rossz érzés hogyha minden működik csak egy bizonyos nagyon nagy dolog amin változtatni kéne és nem. Szerintem senki nem ugrál ki a kapcsolatából csak úgy. Attól függetlenül hogy én is ezzel zsarolom, még nagyon is szeretem.
2019. okt. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!