Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek mennyire gyakori...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gyakori jelenség nők esetében hogy mire kilépnek az egyik kapcsolatban már rég megágyaztak egy másiknak és egyből az új pasival vannak?

Figyelt kérdés
Velem ez történt. Mostanában derült ki, hogy már mellettem is kavargatott a sráccal, aztán kereste az első adandó alkalmat amikor engem dobhat. Utána tiltott mindenhonnan és összejött a sráccal.
2019. okt. 4. 12:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
46%
Ribi vér folyik benne
2019. okt. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
Rendszeresnek mondanám.
2019. okt. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
61%

Nem akarlak elkeseríteni, ez a végetért kapcsolatok 90%-ra jellemző.

Legyen az férfi vagy nő.(aki miatt véget ért a kapcsolat)

2019. okt. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
90%
Elég gyakori. N
2019. okt. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
Nemtől teljesen függetlenül ilyet csak a gyáva, kapcsolatfüggő patkányok csinálnak. Sajnos elég gyakori jelenség nőktől és férfiaktól is de ettől még nincs rá mentség.
2019. okt. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
71%
Jaj, miért kell az ilyen jellegű kérdéseket mindig egy adott nemre ráhúzni? Pont annyi csalfa nő van, mint férfi. És pont annyira jellemző, hogy sokan gyávák a szakításhoz, inkább már a kapcsolat alatt keresnek mást/elérik, hogy a másik fél szakítson. Van ilyen férfiban és nőben is, de hogy mennyi, azt senki nem fogja tudni megmondani neked.
2019. okt. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
86%
Eléggé gyakori jelenség.
2019. okt. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
36%

Nem jellemző ez szerintem, de te sem lehetsz magadra túl büszke, ha ennyire könnyen lenyúltak tőled , akkor ott v.mi gond volt a kapcsolatotokban !

Lehet szidni a csajt, az a legegyszerűbb, de nézz kicsit magadba is !

2019. okt. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%

A nők nagyon nagy százalékára ez jellemző. Amúgy liánozásnak hívják.

Netről vettem, szóval onnan másolom:

"Közismert és sokak által megfigyelt jelenség amely a nők magánytól való félelme miatt alakult ki. A liánozás az a folyamat, amikor a megunt vagy az elfogadható szint alá csúszott férfit addig tartja párkapcsolatban a nő, amíg egy magasabb szintű partnerrel kapcsolatban nem érzi biztonságban magát. E viselkedésnek a párhuzamát a majmoknál figyelték meg, akik az egyik kezükkel csak akkor engedték el az első liánt, amíg a másik kezük nem fogta biztosan a következőt. Innen ered az elnevezés."

2019. okt. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
94%

#9

Én nőként mondom, hogy ez sajnos sok nőre igaz. Rám személy szerint nem, mert nem vagyok kapcsolatfüggő és mert fontosnak tartom a korrektséget. De férfiaknál is gyakori, bár náluk inkább az a jellemző, hogy titokban megcsalnak, és valami gyenge kifogással szakítanak vagy elérik hogy a nő dobja ki őket.

2019. okt. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!