Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy lehet túllépni azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet túllépni azon, hogy akit mindennél jobban szeretsz eldob magától?

Figyelt kérdés
10 éve voltunk együtt, már az esküvőt is terveztük, 26 évesek vagyunk. Mióta szakított velem, minden nap ordítva bőgök, általában be is lázasodom. És ennek már 2 hónapja. Szerintem sosem lesz vége. Nem tudom elfogadni, hogy csak így eldob, hogy nem kellek neki. Nemrég még ő is velem tervezett mindent, most meg már teljesen lesz*r. Együtt is éltünk, annyira jó volt együtt, nem tudom elképzelni nélküle az életem, semmit se tudok nélküle elképzelni. Hogy lehet ezen túljutni? :( tényleg azt hiszem, hogy sehogy. Volt, aki sose jutott ilyenen túl (szóval évekkel később sem)? (én vagyok a lány)
2019. okt. 4. 18:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem hiszem, hogy van erre bármi megoldás. Talán az idő és egy új társ enyhítheti a fájdalmadat.
2019. okt. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Van néha úgy, hogy bizonyos embereket túlértékelünk.

Többet látunk beléjük mint amennyit érnek.

Ha ezt tette (ok nélkül?) akkor ő nem ért annyit mint te azt gondolod.

Idő kell hozzá, és még pár ilyen. Megedződsz hidd el.

2019. okt. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Noren1989 ***** válasza:

Jó, hàt vesézd ki a szakítàs okait. Ha kell, gyűlöld, még mindig könnyebb így feldolgozni, mint önmarcangolàssal.


Ha gondolod, ird le priviben részletesen a körülményeket.

2019. okt. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szintén 10 év,szintén belebetegedtem. 5 hónap után kezdett enyhülni,1 év után már a megkönnyebbülést ereztem. Azóta boldog vagyok férjemmel és kisfiammal.

Az idő segít...

2019. okt. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

Úgy, hogy meg egy darabig ordítva bőgsz. Ezt nem tudod megúszni. Azért egy 10 éves kapcsolat nem ér véget úgy, hogy semmi nem utalt arra, hogy ő nem olyan elkötelezett, mint te. Nem hibáztatlak, csak nem tudjuk, hogy mi lehetett az ok, amiért szakított.

Túl leszel rajta, de nem napokon belül. Sajnos eleg sok idő kell ahhoz, hogy újra önmagad légy. Tudom, hogy hihetetlenül hangzik, de van élet a szakítás után is.

2019. okt. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Az ok az volt, hogy úgy érezte, hogy már nem szerelmes belém.
2019. okt. 4. 19:25
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

10 év azért nem kevés idő... Sajnálom, hogy ilyen rosszul alakult, és ennyire maga alá temetett a dolog.

Vannak a szokásos dolgok: elterelés a figyelmed, új hobbi, új társaság..stb. Ehelyett szokták azt mondani, hogy az idő megoldja, de az az igazság, hogy az önmagában kevés. Haladnod kell az életeddel, más örömforrást keresni, jobban megismerni magad. Nyilván ehhez idő is kell, de a napok, hetek, hónapok simán elfutnak melletted, míg te valójában sehova sem haladsz.

Mindenesetre, ha úgy érzed, hogy ez túl sok neked, beszéld ki magadból. Első körben barátok, család, de ha szükséges, akkor akár szakemberrel is.

2019. okt. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%

Lehet, hogy megsértődsz, de Ezt már nagyon túlzásba viszed.

Ez már egy beteges hisztéria.


Le kéne végre nyugodnod, felébredned és felnőtt ember módjára viselkedned. Nem a lelked pátyolgatására van szükség, hanem egy anyai "fejezd be a hisztit kislányom, mert most már elég volt!" szídásra.

2019. okt. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%

Azért érint ilyen rosszul mert 16 éves korod óta vele voltál és nem nagyon volt más kapcsolatod. Az életed 38 százalékát vele töltötted, ezért nem tudod elképzelni mi lesz utána.


Idővel múlni fog a fájdalmad, a nap másnap is felkel és eljön majd a pillanat mikor majd megismersz valakit akivel ugyanúgy megéled a boldogságot.

Bölcs Medve beszélt.

2019. okt. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nincs mit tenni, ezen től kell esned. Ha még pár hétig sírsz, akkor sírj. Azért van, hogy el tudd gyászolni a kapcsolatot és idővel le tudd zárni egészségesen.

Nem csodálom, hogy egy törés volt, hiszen életed jelentős részét vele élted le, úgy volt, hogy vele is fogod a maradékot. Szóval a lényeg, hogy adj időt magadnak az elgyászolására!

2019. okt. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!