Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ma szakított velem a férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma szakított velem a férfi, akit imádok sz életemnél is jobban. Elviselhetetlen fájdalmat érzek most. Nem tudom azt sem, hová menjek, hogyan tovább! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2019. okt. 5. 18:37
1 2
 1/12 Noren1989 ***** válasza:
100%

Menj, takarózz be. Sírd ki magad.

Most a gyász a legfontosabb,

meghogy önostorozás és esélylatolgatás nélkül

el tudd engedni a dolgot.

2019. okt. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Bőgd ki magad, majd állj a sarkadra és élj tovább.
2019. okt. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Süss palacsintát.
2019. okt. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt a szakítás indoka?
2019. okt. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
2 éve, mióta együtt vagyunk, az exfeleség mindenbe beleszól, ugyanis van egy 5 éves gyerekük. Én voltam jóformán a harmadik. Nem tudtam elviselni, hogy az a nő, hiába, hogy ő hagyta el az exemet egy új kapcsolat miatt, még mindig nem vált el agyban. A gyerek miatt is folyamatos vitáink voltak, és nekem semmihez nem volt közöm sosem. Fiatal vagyok, szeretnék férjhez menni, saját babát. Nagyon régóta stabil munkaviszonyom van, jó fizetéssel. Házias vagyok, igényes, adok a külsőmre, mimdent megtettem érte, mégis azt mondta, esze ágában sincs megnősülni és gyereket tőlem... ilyenek miatt. 28/N
2019. okt. 5. 19:46
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor pontosan miért is imádtad az életednél is jobban?
2019. okt. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Voltak szép dolgok azért...
2019. okt. 5. 19:54
 8/12 A kérdező kommentje:
Talán majd felülírják ezeket az emlékeket más élmények egyszer.
2019. okt. 5. 19:55
 9/12 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Tökéletesen időben vagy ahhoz, h megtalàljon téged az, aki veled és a közös gyermeketekkel szeretne csalàddà vàlni. Ha ő erre nem vàgyik, akkor jobb is, h nem húzza az időd.
2019. okt. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 peca1000 ***** válasza:
36%
Max. 1 hét bőgés, aztán szépen menjél fel a netes társkereső oldalakra pasizni.
2019. okt. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!