Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy lépjek túl rajta, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek túl rajta, hogy az exem összejött az egyik barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Egy évig voltunk együtt és nagyon szerettük egymást. A probléma abból adódott, hogy sok esetben eltért a véleményünk és nem tudtunk kompromisszumot kötni. Az exem soha nem veszekedett velem, egy idő után mindig azt mondta, hogy legyen az, amit én szeretnék. Én nem vagyok az a fajta ember, aki rákényszeríti a másikat arra, amit ő nem akar. Teljesen eltérőek az életcéljaink, ő külföldön szeretne élni, nekem karrierem van itthon. Ő családot és házasságot akar 1-2 éven belül, nekem ehhez még több idő kell. Másképp kezeljük a pénzügyeinket is, nem tudjuk összeegyeztetni. Az életmódunk is teljesen más. Nehéz volt rászánnom magam, de pár hete kimondtam, hogy szakítsunk. Nagyon fájt, teljesen összetörtem, mert nagyon szeretem őt, de nem volt más választásunk. Az exem sokáig könyörgött, hogy maradjunk együtt és hozzuk helyre a dolgokat, de nem láttam értelmét, mert eddig se sikerült. Nem láttam még férfit ennyire összetörve, nagyon rossz érzés volt. Az egyik barátnőmnek tudtam, hogy bejön az exem és neki régóta nincs szerencséje a férfiakkal. Hatalmas sokként ért, amikor megtudtam, hogy összejöttek. Az volt a legrosszabb, hogy a barátnőm szerint nincs ezzel semmi baj és nem sajátíthatom ki, mert már szakítottunk. Valahol igaza van, de nagyon friss még a seb és még messze nem léptem túl az exemen. Azt érzem, hogy az exem is dacból teszi ezt. Ebben megerősített az is, hogy a "barátnőm" még volt olyan pofátlan, hogy tanácsot kérjen tőlem, mert látja, hogy még nem lépett túl rajtam az exem. Nem beszélek már egyikkel se, hatalmas csalódottságot érzek. Túl kell lépnem rajta, de átverve és megalázva érzem magam.

25N


2019. okt. 6. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
20%

Átverve és megalázva érzed magad???

És ugyan miért?

Szakítottál a pasival, akivel egyébként semmi közös nem volt bennetek, és még most is azzal foglalkozol, hogy mi van vele. Miért teszed ezt?

Ez a hajó amúgy is elment. A barátnődet buktad, de nem kár érte, a pasit meg te magad dobtad.

Kislányos hiszti, amit csinálsz. Ha a pasi nem lehet a tiés, a másé se legyen?

2019. okt. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Egy kapcsolat sok áldozatot, kompromisszumot kíván. Neked most fontosabbak voltak a saját céljaid. Ez van, lehet ők összeillőbb emberek. Te akartad a szakítást, választhattad volna azt is, hogy lemondasz az egyéni vágyaidról és helyette azt keresed, hogy közösen mit tudtatok volna elérni.
2019. okt. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
A barátnőd meg tényleg gerinctelen volt, a barátaink (volt) párjai tabuk.
2019. okt. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

Ez a nő ezek szerint nem a barátnőd, semmit nem vesztettél vele!

Az exed meg bárkivel összejönne, neked ugyanígy fájna, ha végig kéne nézned. Tudom, milyen rossz érzés! Viszont el kell fogadnod, mert neked is így a legjobb.

2019. okt. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Te szakitottál véle amit nagyon helyesen tettél,ha már ennyire külömbözött a felfogásotok.

A "barátnőtől" tényleg nem volt szép amit tett,de az exed összejöhetett volna bárkivel,neked pontosan úgy fájna.

2019. okt. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Ennek fájdalmát csak az érti, aki megélt már hasonlót. Az ex tabu, igen, ez egy íratlan törvény. A barátnő már nem az remélem. Ez a dupla fájdalom, amit nagyon nehéz megélni. A barátnő kereshetett volna mást, az ex szintén. Nehéz dolog ez, de ezt nem sokan tennénk meg.
2019. okt. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt magadnak köszönheted. Ha neked a szerelmetek ellenére nem kellett akkor hagyd, hagy élje az életét. Elhiszem, hogy rosszul esik de te magad írod, hogy az exednek is rosszul esett nagyon hisz összetört és mégis ez lett. A szerelmetek ellenére nem volt beleszólása a dolgokba, bár ő próbálta, hogy hozzátok rendbe, egyeztessétek a dolgaitokat te egyoldalúan döntöttél. Most meg az a baj, hogy két ember próbál boldog lenni? Szerintem korán sincs túl rajtad és ez az új kapcsolat részben feledteti vele a fájdalmat amit te okoztál. Szerintem csak ezért van vele mert így könnyebb neki elviselni mint magára maradva. A barátnő pedig régóta sikertelen, hát valahol nem szép amit tett de valahol pedig érthető. Ami neked nem kellett azt miért sajnálod tőle? Neked nem kellett neki pedig minden vágya volt amit te eldobtál.

Kívánj nekik sok boldogságot és hagyd őket békén. Te akartad így, akkor élj együtt a döntéseddel..

2019. okt. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!