Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit kéne tennem? teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Luspi93 kérdése:

Mit kéne tennem? teljesen felőröl az egész.

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet az, hogy szakítottunk. ő mondta ki, sok vitánk volt, sokszor bántottuk egymást, de amikor jó volt, akkor nagyon jó.

beszéltünk azóta többször, mondta hogy nagyon hiányzom neki, hogy nem tud normálisan enni, aludni, ahogy én sem.

hülyeség, de sokat posztol hasonló dolgokat, mint előtte nap én kitettem, vagy szomorú szerelmes számokat.

mondtam neki, hogy kezdjük újra, sírt, de azt mondta nem akarja, nem tudja.

mit tegyek?



2019. okt. 8. 11:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Túlkell lépni az elvonási tünet időszakon, aztán lehet mérlegelni megfelelően az úrjakezdés kérdését.
2019. okt. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
3 hete szakítottunk, ez már nem az elvonási időszak szerintem...
2019. okt. 8. 12:04
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez egy gyász folyamat, mindenkinek, sírj nyugodtan, hidd el enyhülni fog a fájdalom.

Arra kell gondolni, ami rossz volt, és hogy majd jön valaki, aki mellett boldog leszel.

2019. okt. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha nem akarja,akkor nem tehetsz mást mithogy elfelejted
2019. okt. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

de akkor miért tesz ki olyan zenéket, hogy pl: LL junior úgy szeretnék..?

miért lájkol folyamatosan, mindent? miért sír?.....

2019. okt. 8. 12:49
 6/11 anonim ***** válasza:
56%

Ha túl akarsz lenni rajta, akkor ne kommunikálj vele, törlés, tiltás, foglald el magad mással, minthogy ő vele mi van, mit miért tesz, miért lájkol, miért posztol...stb. Szóval, viselkedj úgy, mint egy felnőtt ember, akiben van tartás, és képes végigvinni, amit elhatároz (vagy amit odadobtak elé, választás nélkül ezesetben), ne pedig úgy, mint egy tini, aki mindenben a jeleket, és az okokat keresi, hogy megalázza magát és szenveleg.

3 hét semmi egyébként. Ennél azért türelmesebbnek és kitartóbbnak kell lenni a pozitív változáshoz, de elsősorban tenni kell érte. És nem, az exszel való beszélgetés nem tartozik ide.

2019. okt. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
és ha vissza akarom kapni?
2019. okt. 8. 12:56
 8/11 anonim ***** válasza:
62%

Ő is a gyász időszakban van, majd elmúlik nála is.

Az egy dolog, hogy te vissza akarod kapni, ha ő nem akar téged már. Fogd ezt fel, és lépj tovább. Szarból nem lehet várat építeni. És ez bizony szr volt, ha szakításra került sor.

2019. okt. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%
Hiába akarod visszakapni, bele kell törődnöd, hogy ő ezt nem akarja.
2019. okt. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%

Nekem a "Felnőtt párkapcsolat"-ba nem fér bele a facebookos lesegetés, a szerelmes számokkal üzengetés és társai.

Írd ki a Tini kapcsolatokba, ott kapsz a szintednek megfelelő választ, 13 éves életművészektől.

Egy felnőtt ember tudja mit akar, tud változni, tud kompromisszumot kötni, de ez amit műveltek, egy szánalomhalom!

2019. okt. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!