Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítsak a barátnőmmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hol kezdjem, rettentően felidegesedtem. A barátnőm volt számomra a tökéletes lány minden téren.

Nem találkoztunk már egy hete, mert elutaztam rokonokhoz, de ez mindegy, nem lényeg.


KITETOVÁLTATTA a melleit, rakatott bele piercinget, csináltatott a szeméremdombjára tetoválást és lenyírta a gyönyörű hosszú haját fél kopaszra. Mindezt egy régi-új barátnője miatt, akivel most nagyon jóba lettek mert újra találkoztak sok év után.


Ez számomra egyszerűen érthetetlen. Nem is beszélt róla, nem kérdezett meg. 4 éve együtt vagyunk. Én alapból ellenzem a tetoválás, piercing stílust. Ránéztem és konkrétan rosszul lettem. Azt mondta ez az új stílusa és ha szeretem elfogadom.


Mindennél jobban szeretem, de nagyon elcsúfította így magát, pedig tökéletesen gyönyörű volt. Én őt szerettem, de ezt új stílusú lányt nem tudom, bárhogy is szeretném. Most nagyon zaklatott vagyok és nem is akarom elhinni, hogy ilyen történhet. Annyira örültem, hogy hazajöhetek hozzá és együtt lehetünk, erre ez fogadott. Napi 1-2 órát beszéltünk telefonon, de meg sem említette. Mikor ma találkoztunk elküldtem és nem is keresett.


Nem tudom mi legyen. Tanácstalan vagyok és úgy érzem romba dől az egész életem, a barátnőm, az egy dolog amit legjobban szerettem.



2019. okt. 15. 23:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
szakitanék,ez nem kérdés.ő már nem neked akar tetszeni.
2019. okt. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
A barátnődnek joga van a testèvel azt tenni amit szeretne, hiszen az övè ès ha így èrzi jól magát, akkor joga van ahhoz, hogy megcsináltassa azokat a tetoválásokat meg a többit ès nem kell, hogy bárki beleegyezèsèt kèrje. Neked viszont jogod van elhagyni őt, ha azt èrzed, így már nem felel meg az ízlèsvilágodnak. Neked kell tudnod ez belefèr e vagy sem.
2019. okt. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
55%
hagyjuk már a jogokat,jogász 2-es.ez 2 ember kapcsolatáról szólna,az egyenességről többek közt.a másik véleményéről,stb.
2019. okt. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
57%
Ahogy azt az első válaszoló írta. Már nem neked akar tetszeni... Én a helyedben keresnék egy másik lányt aki jobban megfelel az ízlésemnek.
2019. okt. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%

Egy kapcsolat nem csak az önzetlen elfogadásról szól. Mindenkinek vannak igényei, mint külsőre, belsőre.

Hiába szeretet őt, ha a külseje nem tetszik, és így nem vonzó számodra.


Bárki képzelje magát egy olyan szituációba, amikor egy számára (már) nem vonzó nővel, férfival kéne együtt lennie.

2019. okt. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
70%
A saját testérol van szó, neki nem kell engedélyt kérnie toled. Viszont a kérdés az, hogy az új kulsovel mit akar kifejezi. Lehet az említett barátno nélkul is rosszul érezte magát a testében és már rég fontolgatta a változtatásokat. Ha te úgy érzed, hogy semmi esetre sem tudsz vonzódni hozzá ezentúl, akkor tényleg jobb ha szakítotok.
2019. okt. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 mantis religiosa ***** válasza:
38%
Új cipő, új frizura, új hapsi. Ne lepődj meg, ha hamarosan új fiúval látod. Bár az kicsit gerinctelen dolog a részéről, hogy nem merte felvállalni a szakítást.
2019. okt. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
79%

En szakitanek...

o teste o dontese neked meg mar nem tetszik nem vagy vele igy szivesen nem tetszik az uj stilusa az csak konfliktust szul.

2019. okt. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
41%
A saját teste,azt csinál vele amit akar=önző.Te döntesz.
2019. okt. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
29%

Nagyon aterzem, es nagyon sajnallak.

Mindenkeppen szakitani, es meglatja, mi az ara a nagy onmegvalosirasnak.

Ez nem apro kuksosegek kerdese. Es minimum szol rola, ha nem is tudod lebeszelni.

Igazabol mar akkor is elvesztetted ot, ha egyutt maradtok es speciel nem is hagyna el. Meg ha egy gonosz varazslo tette volna, akkor is nehez belelatni, hogy ez ugyanaz a lany.

Ugyanez maskepp. No gyereket szul, harminc kilot felszed, a szep hajat bilire nyirja es szoros honaljjal dirigal. Szomoru.

No vagyok

2019. okt. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!