Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Újra összejönni a volt pároddal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

B25 kérdése:

Újra összejönni a volt pároddal?

Figyelt kérdés

Tudom unalomig ismételt kérdés de kíváncsi lennék a ti tapasztalataitokra. Sokan úgy vallják hogy melegítve csak a töltött káposzta jó, egy kapcsolatot ami véget ért nem lehet újra éleszteni.

Kicsivel több mint két év után szakítottunk a párommal, fél éve járunk külön utakon de ez idő alatt is tartottuk a kapcsolatot, többé kevésbé rendszeresen érdeklődtünk a másik hogyléte felől és találkoztunk is néhány alkalommal. Most fél év után közös megegyezéssel elkezdtünk újra komolyan beszélni, közeledni egymáshoz de nem akarjuk elsietni a dolgot.

Tudom ez a kérdés sokban függ attól hogy mi volt a szakítás oka, ezért kérem hogy a saját élményeiteket írjátok le!

A válaszokat előre is köszönöm! Szép napot mindenkinek!

21/L


2019. okt. 16. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltam. Rémálom lett a vége.
2019. okt. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 2 eves kapcsolat utan meg egy 1 ev ráadás volt. Ugyanaz lett a vege, csak meg jobban megbantottuk egymast.


Megis azt vallom, hogy akar lehet is belole valami, de kerdes, hogy miert szakitottatok, miben tudtok valtoztatni, hogy ujra mukodjon?

Ugyanis a legtobb szakitas utani “ujra egyutt” azert vezet megint ahhoz, hogy szetmennek a párok, mert az alap problema nem oldódik meg. Nagyon nagy elhatarozas es sok munka viszont akar meg is hozhatja a gyümölcsöt.

2019. okt. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Nem jönnék össze újra azzal a pasival, aki nem becsült meg.
2019. okt. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

De akkor sem működött. Volt egy probléma és egyszerűbb volt szakítani mint esetleg megoldani vagy változni.


Nem, nem jönnék össze újra.

2019. okt. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem két esetem van:


Az elsővel szakítottunk 1 év után, majd 1 évvel később újra próbáltuk. Ott sikerült változtatni azon, ami a ogndot okozta, 3,5 évig voltunk együtt. Teljesen más dolog miatt mentünk szét.


A második eset aktuális. 1,5 évig voltunk együtt, megcsalt, egyéb bizalmi gondok voltak. Most jönne vissza, eltelt azóta majdnem 2 év. Szerintem ő csak jönne, de dolgozni nem akar azon, hogy kényszeres hazudozó, vagy hogy nem bír a farkával. Szóval részemről nem akarom az újrakezdést.


Nekem a tanulság ezekből személy szerint az volt, hogy meg kell nézni, mi(k) volt(ak) a gond(ok), ami(k) a kapcsolat végét jelentette. Ha nagyon súlyosak, illetve ha a két fél nem akar dolgozni ezen, akkor kár érte, csak időpocsékolás. Ha mindkét fél belátta a hibáit és hajlandó is változtatni, akkor megérhet egy kört. De ez sok dologtól függ és alaposan át kell gondoljátok.


30n

2019. okt. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!