Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Barátnőm belenézett a Gyakorik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm belenézett a Gyakorikérdések fiókomba és letiltott mindenhonnan. Mit tegyek? 40F

Figyelt kérdés
Leszaladtam venni gumit és egyedül maradt a lakásomban. Amikor visszaértem, senki nem volt a lakásban. Nem tudom elérni, mindenhonnan letiltott. Ez aztán tényleg pofátlanság, hogy más privát szférájában kutakszik. Azt tudtam eddig is, hogy falubelieken keresztül nyomoz, de most tényleg átment minden határon. Kifordul a belem az ilyen nőktől.

2019. okt. 18. 17:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%
mégis miket talált szerencsétlen?
2019. okt. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
78%
Ez van Balázska.
2019. okt. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
44%
Nem kene mas noket dzexrer invitalni ugy hogy van baratnod.
2019. okt. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
39%
Hát, örülj, hogy megszabadultál tőle.
2019. okt. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
70%

marmint szexre.

A telefonom is kiakadt a kerdeseden

2019. okt. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
44%
Bonts pezsgőt.
2019. okt. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom volt valami indok arra, hogy letiltott és adtál rá neki valami okot. Ettől függetlenül tényleg pofátlanság belenézni más fiókjába, de ha nem tettél volna itt semmit, nem hiszem, hogy lelép szó nélkül.
2019. okt. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
85%
Hát barátom ebben a kapcsolatban mindketten ludasok vagytok. Te azért mert bizonyára nem recepteket keresgéltél a gyakorin, az exed meg azért mert megsérti a privát szférádat. Örülj neki, hogy így történt, nem igazán passzoltatok egymáshoz. Kezd új kapcsolatba és azt már lehetőleg ne csald :)
2019. okt. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
87%
Azta, a képzeletbeli világodban aztán zajlik az élet.
2019. okt. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
91%
Úgyis untad már, szóval szerintem nem vagy annyira szomorú a történtek miatt. :)
2019. okt. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!