Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az exem új párja, próbál rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem új párja, próbál rám hasonlítani. De miért?

Figyelt kérdés
2 hónapja szakított a leányzó velem, 1 hónap mulva már össze is jött a jelenlegi párjával. Gyanús volt ,hogy a srác elkezdte nézegetni messengeren a "napi történeteimet", a szakításom elött soha nem nézegette. Köztudott rólam ,hogy nagy sapka mániás vagyok (trucker hat-ek leginkább). A srácot ismerem már pár éve, soha nem hordott sapkát. Viszont most vett egy pont ugyan olyat mint amibe én szoktam mászkálni. (Egyfajta "ismertető" jelemmé vált). Abban pózol az exemmel, ugyan oda vitte most egy hétvégére, ahova tavaly én vittem nyaralni az exemet. Pár közös ismerősöm szerint pedig utánozza a beszéd stílusom és a viselkedésemet is. Ezt miért csinálja valaki? Mire jó ez? Csak kinevetteti magát mert nem egy embertől hallottam már ezeket vissza.

2019. okt. 18. 17:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem inkább az a fura, hogy ez téged ennyire foglalkoztat, attól, hogy ő szánalmas neked még nem kell.


Egyáltalàn nem biztos, hogy tudatos, lehet gyakran vagy téma, lehet tudatalatt megtetszett neki ez a sapka dolog.

Az is lehet a csaj is ebbe az irányba tolja, mert ez bejön neki.

Elhiszem, hogy fontos a saját stílusod, nekem is, de itt most sapkàkról beszélünk.

Ha már ők ketten nem tudnak normálisan viselkedni, mert akár tudatosan akár akaratlanul téged majmolnak, legalább te ne nézegess vissza.

2019. okt. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy a lany kerte hogy menjenek oda hetvegezni... lehet hogy a lany mondta neki h tetszik ha egy fiu sapkat hord ..
2019. okt. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

Fogalmam sincs miért csinálja ezt... de nem is lényeges.

Nem kellene ezzel foglalkoznod egyáltalán. Lépj tovább.

2019. okt. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A sapka még hagyján, de ,hogy a "viselkedésemet" is próbálja leutánozni, az kissé érdekes. Igazából csak a kiváncsiság hajt ,hogy ez miért van.
2019. okt. 18. 17:43
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Két oka is lehet, az egyik hogy a pasi nem bízik saját magában és ezért majmol. A másik, hogy az exed kéri rá, mert neki az adott stílus tetszik.

Akármelyik is, ahogy az ˇ#1-es is írta, az exed pasija, úgyhogy ne érdekeljen, zárd le a kapcsolatot a fejedben is, ne nézegesd az exed mit csinál. S egyben legyél büszke, te vagy akit utánoznak, nem pedig te aki a tömeg után megy. S tökös akkor leszel ha így is marad, s nem nézeted mit csinál az exed.

2019. okt. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha a viselkedésed utanozza akkor feltételezemn ismeritek egymást és meg tudod állapítani h miért csinálja, előbb mint mi.


felesleges volt azért kiírni a kérdést, lejövős h várod a válaszokat h ekkora fszagyerek vagy és ezért utánoz...

2019. okt. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Le van tiltva mindkettő. Nem tartom a kapcsolatot egyikkel se. Közös ismerősöktöl/haveroktól hallom. Minden esetre köszönöm a válaszokat, egy kis büszkeség töltötte el a szívemet :D.
2019. okt. 18. 17:48
 8/14 anonim ***** válasza:

Le kell őket szrni. A haverjaidat meg kérd meg, hogy ne infózzanak neked róluk. :D

Akárhogy is van, neked azzal nem lesz se jobb, se rosszabb.

Felejtsd el az egészet és foglalkozz magaddal ha tovább akarsz lépni. :D

2019. okt. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hogy nezegeti a sztorijaidat? 😅ha nem tartod vele a kapcsolatot honnan tudja milyen a beszedstilusod amit utanoz? Ember ,bajok lehetnek annal is aki teged majmol 😅
2019. okt. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha le vannak tiltva, akkor hogyan nézi a napodat, meg hogy látod, hogy hova mennek és miben pózolnak?
2019. okt. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!