Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem ertem! Nem bírom tovább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ertem! Nem bírom tovább szeretem vagy sem már nem tudom hogy vele akarok e lenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok 4eve vagyunk együtt a párommal első szerelem számomra és azt érzem néha hogy megfolyt azt akarja mindig vele legyek a fiú unokatestvéreimre féltékeny nem akarja hogy beszéljek velük a családomhoz nem szereti hogy ha hazamegyek. Jön utánam és amikor idot kertem sírt amit nagyon régóta nem sírt életében úgy érzem szeretem is meg nem is ha vele vagyok jó minden de ha nélküle vagyok akkor úgy érzem jobb nekem nélküle 18 vagyok és úgy érzem mindenről lemaradtam nem akarja hogy baratnoim legyenek nagyon sokat változott miattam jó irányba nem akarom megbántani de ez nekem így már nem megy nem akarja ha fiúkkal beszéljek dolgozni nem akarja ha olyan helyre menjek ahol fiúk vannak semmi

Kérlek adjatok tanacsot mi a véleményetek?



2019. okt. 19. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
18 évesen még nem késtél le semmiről, de te azt érzed, hogy rab vagy mellette, nem késő változtatni soha! Amit leírtál az nem jellemző egy egészséges kapcsolatban.
2019. okt. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hogyan ne bántsam meg? Ő nagyon szeret de ezt nem érti és én már nem annyira szeretem nem akarom össze törni
2019. okt. 20. 10:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Akárhogyan is mondod el neki, azt sajnos nem tudod elkerülni, hogy ne törjön össze. Sajnos ez ezzel jár, az egyik fél általában (jobban) sérül.


Mondd el neki, hogy nem érzed már jól magad ebben a kapcsolatban, azt is mondd el, hogy miért nem. Ha látsz még esélyt arra, hogy javítani tudjatok a helyzeten, beszéljétek meg, de ha már inkább kifelé mennél ebből a kapcsolatból (nekem az utóbbi esélyesebbnek látszik abból, amit írsz), akkor elég annyi, hogy szeretnéd megadni mindkettőtöknek a lehetőséget, hogy megtalálják azt az embert, akivel tényleg mindenben megértik egymást. Túl fiatal vagy még, ráadásul 4 éve vagytok együtt, egyáltalán nem probléma, ha nem vele akarod leélni az életed.

2019. okt. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat csak nagyon felek
2019. okt. 25. 09:43
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudnátok meg segíteni esetleg?
2020. jan. 13. 21:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, mi történt?
2020. jan. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!