Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van néhány problémám, amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van néhány problémám, amit szerintem már nem nagyon lehet javítani, ebben az esetben mi a lehető "legkedvesebb" opció a szakításra?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Akit esetleg érdekel, hogy milyen problémák vannak, írjon üzenetet, és elmondom, mivel elég hosszú. Annyit kérek, hogy "Nemet-Kort" írjatok. Előre is Köszönet!


Azt szeretném megtudni, hogy mi a lehető "legjobb" opció az esetleges szakításra, mivel szerintem ez már nem igen menthető, annyi a probléma. Nem szeretném megbántani, illetve ez elkerülhetetlen, de szeretném még is a legkevésbé ezt megtenni. Mármint megbántani. Tényleg húzós sztori, sokan már talán a töredékénél otthagyták volna, én sem értem, én hogy nem tettem még meg. Sajnos túl jó és magas a tűrőképességem. Köszönöm előre is a tanácsokat, szép estét!



2019. okt. 20. 19:50
 1/7 A kérdező kommentje:

*Kimaradt, elég sanszos, hogy már Depresszió közeli állapotba juttattam magam, elnézést, ha valakit lehúznék. Lényeg még: Félek szakítani Vele igazából, erre talán meg is van az okom. :(


23/FFI

2019. okt. 20. 19:51
 2/7 anonim ***** válasza:

Kedves szakítás nem létezik, korrekt viszont igen;

Leülsz, elmondod mit érzel és hogy hogyan döntöttél. Ez a legegyenesebb.

2019. okt. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs legjobb opció. Leülsz vele, és elmondod, hogy a problémáitokon nem tudsz túllépni, és nem menthető a kapcsolatotok. Legyél őszinte, ha szeret nem tudsz annyira kedves lenni, hogy ne bántsd meg.
2019. okt. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem írhatsz, 23 éves nő vagyok.
2019. okt. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szia! Szívesen segítek!
2019. okt. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha a gondolatát már kiérlelted magadban, hogy jobb lezárni akkor ne húzd a dolgot, mindkettőtök idejét rabolod vele.

Vegyél egy nagy levegőt, üljetek le és mond el neki mit érzel, gondolsz, mi az ami nem mehet így tovább és megmondod neki, hogy bocs, szerettelek, de kész fejezzük inkább be.

2019. okt. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Írj 24/nő
2019. okt. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!