Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lekoptatott majd leignorált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lekoptatott majd leignorált de nem tudom elviselni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 4 hónapig beszélgettem egy lánnyal mindenegyes nap telefonon és irásban is beszéltünk... nagyon megszerettem én 22 vagyok ő 16. Eleinte ő keresett engem majd ez fordult és mindketten kerestük egymást természetessé vált hogy sok időt töltünk úgymond együtt.. Tényleg úgy érzem szerelembe estem lehet sokan aztmondják ez butaság, de tényleg így érzek... nagyon megfogott belsőleg a személyisége a képei alapján először nem tetszett nagyon nem voltak fent jó képei pl instagramon, de érdekes volt a személyisége bolondos volt csupaszív és hát végül a szülei miatt nehéz volt megoldani a találkozót, de sikerült... pénteken megtörtént a nagy nap. Ő neki én nem tetszettem és lerázott 10 perc alatt úgy hogy 5 ótát utaztam érte... nagyon hiányzik és tényleg képes lennék érte külsőleg változni (fogynom kellene nem sokat 15-20 kilót kb 2-3 hónap alatt meglenne) le is írtam neki ezt egy hosszabb üzenetben hogy miért tette ezt hogy neki ennyit jelentett tényleg ez az egész meg hogy én ugyan az a személy vagyok aki mindig mellette volt és segitett neki mindenben.. nagyon hiányzik a lány reggel mindig ő az első gondolatom és nézem a telefonomat hogy írt-e de nem soha nem ir már... Tényleg nagyon rosszul vagyok egésznap folyamat ő jár a fejemben... nem tudom mi lehet a baja amit ma írtam neki meg is kérdeztem benne hogy ha nem tudna így elfogadni vagy nema dna egy esélyt erre akkor mi az oka ennek mi az ami nem tetszett bennem mi miatt utált meg egyik pillanartól a másikra... mert én tényleg mindent megtettem hogy neki jó legyen, törődtem vele ahogy tudtam stb.. tényleg nem tudok mit kezdeni ezzel a hiányérzettel.. letöröltem mindenhol hogy ne lássam de igy is folyamat a fejemben jár... nem zaklatom 2 üzenetet irtam neki találkozo után másnap reggel váltottunk párszót azt mondta ő megadta az esélyt de csak mint barát ugy tud meghallgatni már.. ami bánt mert több voltam neki csak a külsőben csalódott amin tudok változtatni és meg is tenném érte... csak nem értem hogy lettem a legjobban szeretett személyből a legjobban utált tényleg ennyire kiábrándult volna?....

2019. okt. 21. 11:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan, akinek szinte csak külső számít, sajnos ezzel nem tudsz mit kezdeni. :/ De egyébként ha belegondolsz, te sem akarnál együtt lenni olyannal, aki undorodik tőled.
2019. okt. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Mit vársz egy 16 éves csitritől, akivel személyesen csak egyszer találkoztál? Írni bármit lehet a neten, tudod, messziről jött ember...

A másik meg, hogy joga van elfutni, ha meglát, csalódott abban, amilyen külsőleg vagy, nem ilyennek képzelt el.

Az meg a másik, hogy egy ilyen csaj miatt akarsz leereszkedni és fogyni? Fogyj magadért. 22 éves "férfiból" többet néznék ki, de te lecsicskulni akarsz neki ahelyett, hogy megértenéd, nem akar tőled semmit.

Gyerekeszű vagy még, nőj fel.

2019. okt. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
16 éves még szinte gyerek,nem is akarhat komoly kapcsolatot.Keressél magadhoz valót 22 évesen,ne gyerekeskedj.
2019. okt. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
22 éves vagy ha komoly kapcsolatra vágysz 18 év alatt semmiképpen se ismerkednék helyedben, egy 16 éves lány teljesen más életszakaszban van,gyakran hónapról hónapra változik személyisége kiforatlan komolytalan nem lehet rá építeni 100 ból 99 esetben STB
2019. okt. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pár napja írtad ki ugyanez, nem unod még?
2019. okt. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

Nyugi, ezt egy veled egyidős is simán megcsinálja veled.

A külső a lényeg, ha az nem tetszik a csajnak, mehetsz a levesbe.

Legközelebb ne ismerkedj neten vagy ne rakj fel magadról túl előnyös képeket.

2019. okt. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

" nagyon hiányzik és tényleg képes lennék érte külsőleg változni (fogynom kellene nem sokat 15-20 kilót kb 2-3 hónap alatt meglenne) "


Eddig miért nem tetted meg?

2019. okt. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mellékesen pedig 2-3 hónap alatt lefogyni 10-15 kg elég sok. Azért mert utána nagyon könnyü visszaszedni amint vége a diétának.
2019. okt. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem értékelem a helyzetet, mert elég egyértelmű. Inkább arra kéne energiát és figyelmet fordítanod, hogy mi az oka ennek a mérhetetlen ragaszkodásnak. Úgy tűnt hogy összejöhet egy lány és mégsem sikerült? Érdekelt egyáltalán ő vagy csak azért kellett, mert tőle kaptál pozitív visszajelzéseket? Én az utóbbira tippelnék.


Magadban van egy hatalmas űr, amit elkéne kezdeni betölteni valahogy olyan dolgokkal, amik érdekelnek és megtudod valósítani azokat, amiket szeretnél. Nem a 16 éves fejben gyerek lányért kéne lefogyni, hanem magadért, mert egészségesebb akarsz lenni és esetleg jobban kinézni. Azért mert jobban érzed magad úgy.


Amit most jelenleg művelsz, az siralmas, nem a lány kora miatt. Ez a letérdelés és könyörgés senki előtt nem jönne be, sugárzik rólad hogy kétségbeesett és reménytelen vagy. Legalább annyi férfiasság legyen benned, hogy elfogadod hogy nem tetszettél valakinek és nem loholsz utána, hanem egyszerűen továbblépsz. Egyben ez egy jó lecke is, hogy nem kell mindened odaadni mikor a másik nem csinál semmit, nem kell támogatni olyat akiről azt se tudod kicsoda. Kezdd el letenni a határaidat, mert 22 évesen még mindig úgy viselkedsz mintha 12 lennél, amit mindenki ki fog használni a környezetben és addig leszel jó nekik, míg szolgálod őket.

2019. okt. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Felesleges ilyen fiatal lányokkal ismerkedni kedves kérdező.


Én is megjártam már. 21 évesen egy 15 évessel kezdtem el beszélgetni. Majd ő többet kezdett érezni és végül hagytam, hogy belecsússzak ebbe az egész borzalomba. Nem lett volna szabad!

Nem azért szeretett aki vagyok, hanem azért amiket birtokoltam. Elvittem kocsival, elvittem kajálni. Pénz, kocsi és biztonság.

Ugyanakkor nagyon éretlen volt és gyerekes. Mindenen megsértődött és flegmáskodott. Hiába mondta, hogy érettebb, egy kisgyerek volt még, amit meg is mondtam neki. Az egyik hisztije után beszóltam neki, majd nem írt többet. Szarul esett, próbáltam visszacsábítani de felesleges volt utólag belátom. Gyerekek még. Belegondolok én mit csináltam 15 évesen. Hazajöttem xbox-oztam és kockultam egész nap. Nevettem azon, ahogy a pók mászik a sarokban.

El kell felejteni és 18 és alatt nem ismerkedni!

2019. okt. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!