Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Hétvégén a páromnál leszek és egy közös barátunknak azt mondta hogy szakitani akar velem csak elöbb még megdug párszor.

Ezt üzenetbe írta amit én is láttam

Mit tegyek ebben az esetben?



2019. okt. 21. 17:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát talán dobd ki a pitsába...
2019. okt. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos elhajtanám a helyedben. De attól függ neked mi a véleményed ezután a barátodról?
2019. okt. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szerlemes vagyok de ezek után olyan mintha csak kihasználna
2019. okt. 21. 17:16
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

Oké hogy szerelmes vagy de ez az ő részéről csak arról szól hogy kihasználjon. Utánna meg lepatintana mert már megvoltál neki.

Hogy éreznéd magad utánna?

2019. okt. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
A közös barátod az igazat mondja? Vagy csak ő akar téged?
2019. okt. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Meg mutatta az üzenetet hogy beszéltek

Olyanokat írt a barátom hogy hétvégén annyit szexel hogy egy ideig ne legyen hiánya és legalább több pénze marad ha megint szabad lesz

Amit nem értek mert sose kérek semmit töle ha el megyünk éterembe egyszer ö egyszer én fizetek

Nem kérektöle drága ruhákat meg utazást...stb

Egyszerü és egyenes embernek tartom magamat

2019. okt. 21. 17:35
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ebből egyértelmű hogy dugásra tart téged. Te meg sajna szerelmes lettél belé.
2019. okt. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy te még elgondolkodsz azon, hogy mit tegyél. Egy ilyen ordenáré, tahó p@r@szttal...
2019. okt. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha igaz a történet és tényleg ezt írta neki (tehát nem a barátotok találta ki, vannak chat-hamisítók, de ha végiggörgette, akkor valószínű, hogy igaz) illetve azt is vegyük, hogy a párod gyáva és így próbálja elérni, hogy szakíts vele, na szóval, ha ez sincs, akkor alaposan meg lehet szívatni. Menj el, mondd azt, hogy menstruálsz vagy valamilyen fertőzésed van, amit ő is elkaphat, még akkor is nagy eséllyel, ha óvszerrel védekeztek. Vagy úgy alapból neked fájna és azért ne. Aztán nesze neked "raktározás". De valószínű, hogy erőszakos lesz ilyen téren, de akkor te is kirakhatod "paraszt vagy" címen és alapon. A lényeg az, hogy ne tudjon kihasználni. Ez persze személyes, de, ha azt látod jónak, akkor simán pakold ki a szűrét, így is, úgyis megjárja. Ennek már vége, szóval ne engedd magadat szerintem.
2019. okt. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Fúj de gusztustalan egy ember, én már kiszerettem volna belőle ezek után. Persze a Te dolgod, de szerintem hagyd ott a fenébe!
2019. okt. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!