Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A szakítás az egyetlen megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szakítás az egyetlen megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A párom két nappal ezelőtt egy közösen töltött hétvége után szakított velem. Az utóbbi időben (1 hónap) elég viharos volt a kapcsolatunk,külső körülmények miatt. Tavkapcsolatrol van szó,ingáznia kellett a suli és köztem és mindeközben meg az otthoni hág körüli dolgok is rá vártak,valamit a hobbijaval is foglalkozna,és mindezek mellett azt mondta,hogy egy párkapcsolatra nem tud annyi időt szakítani,amennyit kellene. Borzalmasan érzem magam,sosem voltam meg ennyire szerelmes,mint ebben a kapcsolatban,azonban én is látom,hogy ez így nem fenntartható. Nem akarja megszakítani velem a kapcsolatot,de a szívem hasadna bele ha találna egy új lányt...fogalmam sincs hogy mit csináljak.

Illetve előttem volt egy hosszabb kapcsolat,se veled se nélküled,amiben elég sok sérülést szerzett,és emiatt nem tud úgy hozzáállni a parkapcsolatokhoz,hogy megéri a belefektetett energiát és tarthatnak sokáig. A konfliktusok ebből adódtak részemről.

Nagyon menthetetlen a dolog ? Vagy ha később úgy hozza az élet meg lehetne valamit kezdeni ezzel a kapcsolattal ? Köszönöm a válaszokat !


21N


2019. okt. 22. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2019. okt. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Az ő lelki sérelmei miatt kell szenvednie egy olyan embernek, aki szereti őt. Ezt ő rontotta el nem te, csak nyilván most te vagy az aki elszenvedi az egészet. Amíg nem lépett túl az előző sérelmein addig felesleges belekezdeni másikba, én sem kezdtem bele, pedig lehetett volna azóta rendes barátnőm, de néha jobb nemet mondani a másiknak, minthogy ilyen kifogásokkal kelljen dobálózni, hogy nincs ideje másra amit csinálni akar satöbbi. Most, hogy már úgy érzi nincs szüksége rád, mert megadtad neki azt amire szüksége van egyből eldob... embertelen dolog és felelőtlen.. sajnálom.. ha szeretnél róla beszélni akkor írj privátot nyugodtan.

21/F

2019. okt. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Menni akar, menjen. Te meg ne tartsd vele a kapcsolatot, könnyebb lesz. Találsz mást, ez csak a kezdeti pánik.
2019. okt. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha menni akar, nem tudod feltartani. Szerintem egyébként az indok korrekt, ha nem fér jelenleg bele egy kapcsolat, akkor kár hitegetnie. Viszont ne tarts vele kapcsolatot, legalább is egy jó ideig biztosan ne, amíg nem lépsz túl rajta. Sose leszel jobban, ha "haverkodtok".
2019. okt. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Ha szeretne a távolság nem lenne gond.Úgy látszik neki minden fontosabb mint ez a kapcsolat.Nem érdemes tovább tartani vele semmiféle viszonyt,csak szenvedni fogsz.
2019. okt. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos néha a legjobb eltűnni onnan, ahol nincs rád szükség.
2019. okt. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Tegnap felhívott és elmondta,hogy nagyon rendes lány vagyok és kívánni sem lehetne jobb barátnőt de bármennyire is próbálta,négy hónap alatt nem tudott belém szeretni,és nem akarja húzni az időmet. :'(
2019. okt. 23. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!