Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy felejtsem el az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el az első barátnőmet?

Figyelt kérdés

3hetet foltunk együtt, de én nagyon megszerettem. Csodálatos volt ez a 3 hét, minden zökkenőmentesen ment és viszonozta is. Azt mondta szeret, és ezt láttam is rajta.

Hétvégén meghívott egy buliba ahol az exe is ott volt. Kicsit túl szaladt az alkohol mindenkinél és az exének bőgött hogy mindenről ő jut eszébe. És a buli után szakított. Olyan indokokat hozott fel hogy nem egy zenei ízlésünk, meg nem 100százalékosan hanem csak 70%os an fogtam meg.. De aznap még hozzám is bújt. És pár órára rá már szakított.. Végig az exét bámulta amikor ott voltam. Részegen ami előtt sírt meg engem csókolgatott... Előttem kb ezt már 3 sráccal csinálta meg és mindegyikkel szakiított max egy hónap után..

Nagyon nehéz, mert ő volt az első nő akit szerettem és viszont is (vagy nem tudom..) Kihasználva érzem magam.. Hogyan enyhíthetnék a lelkemen?

18/F



2019. okt. 23. 11:58
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Tini párkapcsolat attól,hogy 18 múltál. 3 hét semmi. Exét akarja veletek bosszantani. Nekem volt rosszabb (lesz)bi lánnyal jártam 1 hónapig kamu pasi voltam.
2019. okt. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lehet hogy semmi a 3 hét, de én nagyon könnyen megszerettem...
2019. okt. 23. 12:29
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra hogy csak jól jártál azzal hogy ennek a kapcsolatnak vége lett. Legyél sokat a barátaiddal, keress hobbit, foglald le magad valamivel, és próbálj egy értelmesebb lányt találni.
2019. okt. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudta túltenni magát még az exén,tiszta eset. Majd utólag rájössz, mennyire szerencsés vagy, hogy csak 3 hét volt ez a "kapcsolat". Mások évekig szivatják a párjukat, miközben az ex kell.

30n

2019. okt. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De ezt nem tartom korrekt dolognak.. Nem néztem volna ki belőle.. Ha az exemet szeretem addig nem megyek bele egy másik kapcsolatba.. Én nem tudnék másnak fájdalmat okozni, lehet bennem van a hiba.
2019. okt. 23. 13:19
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagy hajszálnyit kapcsolatfüggő??
2019. okt. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

6-os,inkább a másik a kapcsolatfügg)ő. Inkább pasizik, mint hogy kiheverje az exét.

Igen Kérdező, a csaj nem érett, nem szabadna így kapcsolatokba ugrálnia, inkább le kéne üljön a fenekére és túllennie az előzőn. Ebből is látszik, hogy csakis jól jártál, mert a lány nem vehető komolyan.

2019. okt. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
9x szakított az exjével és arra vár hogy felnőljön, mert a srác gyerekes.
2019. okt. 23. 22:45
 9/10 anonim ***** válasza:
Jólvan, legalább mindkettő jó nagyra nőtt kisgyerek. Megérdemlik egymást.
2019. okt. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem elfelejteni kell, hanem az eszedbe vésni, és tanulni a kudarcból.
2019. okt. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!