Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tudom könnyebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom könnyebben feldolgozni a szakítást?

Figyelt kérdés

Pár napja szakítottunk. 2,5 évig tartott a kapcsolat. A végét igazából az elhidegülés okozta, jóideje érezhető volt, úgy éltünk együtt, mintha csak barátok volnánk, csak nemrég vettük a bátorságot kimondani egymásnak. Szerintem ő már tényleg csak barátként tekint rám, de én még szeretem, ugyan már nem az első idős rózsaszín köddel.

Nagyon rosszul érzem magam lelkileg. Még senkivel sem tudtam megbeszélni a problémámat (család, barátok) mert félek, hogy eltörne nálam az a bizonyos mécses, és nem szeretnék mások előtt sírni. Nehezen nyílok meg, és nem szeretem ha aggódnak értem, és nem szeretném ha kérdeznének róla, mert rágondolnom is nehéz. Még együtt élünk (mint eddig, barátként) de úgy érzem hogy lépnem kell, mert felőröl a dolog.

Alapból is hatalmas stressz nehezedik rám a szakdolgozatom, és a közelgő államvizsgám miatt.

Hogyan tudom az érzéseimet kezelni, hogy tudjak koncentrálni. Hogyan tudnék legalább annyira erőt venni magamon, hogy valakinek el tudjam mondnani?



2019. okt. 24. 03:38
 1/3 anonim ***** válasza:
6%
Keress szeretőt. Itt vagyok én. 21/7 intim mèret.
2019. okt. 24. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Beszélj olyannal, aki előtt sírhatsz. Egy kapcsolatot meg kell gyászolni, ezt nem lehet megspórolni.
2019. okt. 24. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Fogadd el az 1-es ajánlatát.
2019. okt. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!