Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Már egy ideje vége a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már egy ideje vége a kapcsolatomnak mégis őt akarom vissza! Miért? Többi lentebb.

Figyelt kérdés

Szóval lassan 9.hónapja hogy szakított velem a barátnőm !

De nem vagyok képes elfogadni sajnos hogy ő mással van (szexuálisan) se sehogyan sem.

Nem akarok nevetséges lenni de mindenhol őt keresem,reggel vele kelek este vele fekszem sőt legalább 2 naponta vele álmodok!

És nekem ez sok!Rengetek kapcsolatom volt már nőkkel de egyszer nem kerültem ilyen helyzetbe akár hogyan is ért is véget egy kapcsolatom.

Szóval velem van a baj vagy mi lehet ez az egész ?

És hogyan tehetnék róla hogy ne vele keljek és feküdjek. Ne érdekeljen engem.És egyszerűen verjem ki a fejemből még a gondolatát is!


2019. okt. 25. 14:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Talan bele szerelmes voltal, azert. Mennyi ideig tartott es miert lett vege? Ez fontos.
2019. okt. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Minden cuccot dobj ki, vagy rakj olyan helyre, ahol nincs szem előtt. Ez alatt a facebookos beszélgetéseket is értem.

Nálam bevált, hogy lett másik barátnőm.

2019. okt. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

"Talan bele szerelmes voltal, azert. Mennyi ideig tartott es miert lett vege? Ez fontos.""



6 hónapig tartott.Együtt éltünk hiszen előtte ismertük egymást legalább 3 éven át. Sajnos akkor is ugyan ezt éreztem iránta és akkor is őt akartam akármilyen betegesnek is hangzik. :(

Túl sok volt a fényérzékenység, veszekedés,sokat kötözködtünk egymással vagyis inkább provokáltuk egymást.És ez miatt azt mondta nekem hogy már nem akar velem élni vagy lenni!Külön mentünk de aztán a kapcsolatot sokáig tartottuk( 2 hónapig szex stb)de aztán elmondta hogy már nem érez semmit ha mellettem van, elmúltunk és már nem szeret . Ezzel akkorában annyira földbe vágta a lelkiismeretem az érzéseim hogy azóta barátnőm se volt és ameddig ki nem lépek ebből az egész fura esetből addig nem is akarok hiszen felesleges csak a volt barátnőmre tudnék gondolni úgyis !

2019. okt. 25. 14:36
 4/10 anonim ***** válasza:

Gondolom az első nagy szerelmed lehetett és most azt hiszed, hogy nem találsz ő hozzá hasonlót. lehet hogy így van, de ha meg sem kísérled akkor biztosan nem fogsz és sajnáltathatod magad. De ha rátalálsz egy megfelelő partnerre aki megmozgatja a fantáziádat, akkor gyorsan elfelejted a múltat és a jövődre fogsz koncentrálni.

Végezetül egy jótanács, az akit ma tökéletesnek gondolsz 10 év múlva jó ha közepesnek tartod majd mert annyit változik a világ körülötted....az élet nagy tanítómester!!!

2019. okt. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Közben feltűnt már hogy nem jó vele. Olyan furcsán erőltetettnek tűnik az egész.Ismerjük egymás gondolatait is . És nem tudok már neki újat mutatni ha alkarnék se vagy nem is tudom hogy írjam ezt le!De mégse tudom elképzelni hogy mással boldog lesz vagy mással lesz együtt "úgy értve ".Egyszerűen olyan mint ha képtelen lennék őt elengedni végleg !
2019. okt. 25. 14:41
 6/10 A kérdező kommentje:
nem !Nem ő volt a nagy szerelem az életben ! Mint említettem volt előtte rengeteg barátnőm!És a szakítás akárhogyan is alakult fájt egy hétig nagyon max 1 hónapig "talán". De őt nem tudom elengedni már 9.hónapja képtelen vagyok rá!És ezért velem van a baj vagy nem is tudom de ilyet nem éltem még át sose senkinél !
2019. okt. 25. 14:44
 7/10 anonim ***** válasza:

Akkor összegezve, ismerted regota, aztan egyutt voltatok par honapot, es ev elejen vege lett. Rossz volt a kapcsolat, es vegul o mondta ki, hogy vege. Es az elso honapban rossz volt neked, de ennyi. Mi tortent, hogy most megint az agyadban van allandoan? Hany evesek vagytok?

Es a sok veszekedes mi miatt volt, ki volt feltekeny? Lehet h elege lett valoban?

2019. okt. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szokásos sablonos tippek következnek. De hidd el, segítenek.


- Fogadd el, hogy vége és, hogy okkal lett vége. Az konkrét okot szerintem felesleges keresgélni. Elég összetett egy szakítás és az előtte lejátszódó dolgok. Főleg ha hosszútávú kapcsolat volt. Hiába próbálod keresni a miérteket, úgy sem fogsz olyan válaszokat találni amik megnyugtatnának. Csak egy “endless loopba” teszed az agyad ezzel. Amint azon kapod magad, hogy eszedbe jut, valamivel próbáld meg elterelni a figyelmed azonnal. A hibáiddal nézz szembe viszont, hogy a jövőben ne kövesd el ugyanazokat.

- Tiltsd le mindenhonnan, ne is beszélgess vele ha ez megoldható. Ne nézegesd a képeit sehol. Ne keresd. A cuccokat amiket kaptál tőle, rakd be egy dobozba és dugd el valahova vagy dobd ki a kukába.

- Keress új hobbikat, tölts minél több időt a családoddal és a barátaiddal.

- Tűzz ki magadnak célokat, dolgozz rajtuk.

- Szedd össze a rossz tulajdonságait. Mit nem szerettél benne. Tuti, hogy voltak ilyenek. Meg kell próbálnod érzelmileg lecsatlakozni róla már teljesen. Te is tudod, hogy feleslegesen rágódsz egy olyan ember miatt aki már nem szeret és egy ideje már másnak a valamije jár a testnyílásaiban. Hidd el, jönni fog egy sokkal jobb, mint ő volt. Akivel sokkal jobb lesz minden. Az, hogy ő boldog lesz-e vagy sem, ne érdekeljen. Mással is meglesz az az összhang ami vele meg volt. :)

- Bocsásd meg neki, ha úgy érzed, hogy megbántott és összetört. Ez szerintem elég fontos. Nem miatta... hanem magad miatt kell ezt megtenned.

- Keress másik lányt. Nem igazán javaslom, hogy ilyen állapotban új kapcsolatba kezdj, viszont kezdj el beszélgetni lányokkal. Ha kell akkor többel is egyszerre. :D

2019. okt. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
34%
Hát nem tudom. Én nem vágyakoznék olyan nő után, akibe most is rendszeresen más(ok) ürít(enek), miközben engem kidobott.
2019. okt. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is valami ilyesmire akartam utalni. Én már a gondolattól is undorodom. Valahogy azt jobban elviselem ha valakin átment előttem x mennyiségű faszi... mint azt, hogy velem volt valaki.. aztán összefeküdt x mennyiségű emberrel. 1 is elég... ezek után nekem már ne... :D
2019. okt. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!