Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Párom szakítani akar? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom szakítani akar? Vagy megcsal engem? Ti nem furcsálnátok?

Figyelt kérdés

Semmi rosszat nem tettem, tegnap estét együtt töltöttük, tök jól elvoltunk párommal.

Szexelni akartunk, de a fllm után, amit megnéztünk nagyon hamar elálmosodott, és mondta, hogy ha nem baj majd másnap reggel bepótoljuk a szexet feltétlen.

El is érkezett a reggel, hozzám bújt, de én még nagyon fáradt voltam, így kértem, hogy még pihenjünk.

Majd pár perccel később arra lettem figyelmes, hogy öltözik, készülődik.

Azt mondta siet a 10 órási buszhoz, hogy odaérjen a nagyapjához.

( Tudtam, hogy menni fog a nagyapjához, csak azt nem, hogy már a reggeli busszal ).

Amíg készülődött végig olyan furcsa volt, olyan hivatalos, idegesnek tűnt, rosszkedvűnek.

Mikor kérdeztem, hogy mi a baja, semmi csak siet, hogy le ne késse a buszt.

Mondom neki, nem is szexeltünk, válasz, hát most ez így alakult, nem tud mit csinálni.

A következő busz délbe ment volna, de ő mégis ezzel ment, mert hogy így ígérte.

Igen, csak nekem elfelejtett szólni róla, hogy már ezzel a busszal szándékozik menni...

Szexelni már egy hete nem szexeltünk rajtunk kívül álló okok miatt, de szemmel láthatóan nem zavarta, hogy a reggeli megígért együttlét is meghiúsult.

Nekem ez nagyon furcsa, szerintem szakítani akar, vagy megcsal...

Korábban sose hagyta volna ki a szexet, meg reggel is furcsán videlkedett...


2019. okt. 26. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Ő kezdeményezett reggel, te utasítottad el, szerinted neki nem esik rosszul, ha már egy hete nem voltatok együtt és elutasítod?


Nem hiszem, hogy ennyitől még meg akarna csalni vagy szakítani akar, csak szimplán hülye vagy.

2019. okt. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem kezdeményezett, csak hozzám bújt, de nem úgy!

Ha tudtam volna, h ilyen hamar elviharzik, akkor még álmosan is szexeltem volna vele, de nem mondott semmit, én pedig nem vagyok gondolatolvasó.

2019. okt. 26. 10:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudtad, hogy kezdeményez, akkor miért "még pihenjünk"-el reagáltál rá?
2019. okt. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mert akkor is hozzám szokott ugyanúgy bújni, ha már nem tud aludni.
2019. okt. 26. 10:16
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

Morcos lett, mert elutasítottad. Ha neked, akkor neki is jogában áll nemet mondania.

Te hisztizel, ő nem.

2019. okt. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá nála biztosan megtudjátok beszélni! Nyílván te vagy ebben a kapcsolatban valószínű az érzéseid is jók de nem feltétlenűl! Beszelgess vele!
2019. nov. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
AZOTA MI LETT ?BESZELTETEK? HOGY ALAKULT MERT PARNAP MAR ELTELT
2019. nov. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!