Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lépjek túl ezen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl ezen az allapoton?

Figyelt kérdés

A barátom szakított velem,mert nem volt szerelmes belém. Egy hónapot ismerkedtünk,négy hónapot voltunk együtt. Három és fel hónapig minden jó volt,éreztem hogy törődik velem,keres

,aztán az utolsó másfél hónapban már azt is alig engedte hogy megsimogassam,végül kimondta a szakítást. Hogyan tegyen túl magam rajta,hogy jobban szerettem mint eddig bárkit,de ő sosem szeretett viszont? :(


2019. okt. 26. 16:34
1 2 3
 1/21 Noren1989 ***** válasza:
Muszàj tudatosítani, vagy akàr okolni a màsikat (végig hazudott, stb). Esetleg vigaszszex az itteniektől (vicc helye volt). Ereszd el, koncentràlj csak magadra, keress vigaszt az életedben.
2019. okt. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem hazudott,mondta közben hogy nem szerelmes meg de hogy ne aggódjak,majd alakul,mert neki ez lassabban megy. Aztán ő is meglepődött hogy végül nem ment :/ ezért sem tudok rá haragudni,mert végig őszinte volt
2019. okt. 26. 16:49
 3/21 Noren1989 ***** válasza:

Mégegyszer elismétlem.

Hazudott, àtvert.



És persze gàzkamràk sem voltak.

2019. okt. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
62%
:DDD Végig őszinte volt? Végig, minden szex után mondta, hogy bocs, nem szeretlek, de PRÓBÁLLAK megszeretni, csináljuk még egyszer? :DDDD Ejjj, de őszinte fickó ez, hallod! Aztán amikor "mégse ment", akkor szakított. Tudod, a gerincese megmondja, hogy csak játszok, mert unatkozok. A többi meg előadja a megpróbállak megszeretni-t, ami aztán a TE hibádból nem sikerül...
2019. okt. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Fejezd be az önsajnáltatást. "jobban szerettem mint eddig bárkit," Ez sem valószínű, hogy így van. Csak pont a nagy rózsaszín ködben dobott ki, aztán felnagyítod, túlèrtèkeled a vesztesèged.

Pont hogy azt kellene tudatosítania magadban, hogy nem nagy vesztesèg, hisz nem szeretett, túl messzire nem jutottak a kapcsolatotokban. Tereld el a gondolataid, keress új cèlokat, elfoglaltságot.

2019. okt. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
64%
Úh mintha magamat látnám :D Hát igen gyerekek, a jó duma az jó duma :D Hidd el csak szivatott a gyerek kérdező :D
2019. okt. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem volt túl a korábbi serelmein,én ezeket tudva mentem bele a kapcsolatba,ami mivel eleinte nagyon jól alakult,nem voltak kétségeim felőle,hogy később baj lehet. Végig tudtam,hogy mikor mit érez,azt hittem,változhatnak a dolgok,de ez végül nem következett be.
2019. okt. 26. 17:20
 8/21 A kérdező kommentje:
Bemutatott a családjának,sokat programoztunk,amikor szakított elmondta,hogy nem miattam történt,én mindent jól csináltam és egy fiú sem kivanhatna gondoskodobb és szebb barátnőt,de nem szerelmes belém,és nem akar így velem maradni,hogy húzza az időmet. Szívesen velem maradt meg volna,mert jól érzi magát a társaságomban,de tudja,hogy ha tovább húzza,akkor sokkal nehezebb lesz kilépni ebből később,úgyhogy igen,korrekt volt.
2019. okt. 26. 17:24
 9/21 Noren1989 ***** válasza:
Jólvan, b+, gyere àt este, megbeszéljük.
2019. okt. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Valamennyire az volt, de annyira mègsem. Hèzagtöltőnek szánt, ès úgy alakította, hogy te magad akarj az lenni.

Lehet ezt csűrni csavarni, de ha igazán korrekt lett volna, nem kezd addig kapcsolatba (ismerkedèsbe sem), míg nem rendezte a korábbi sèrelmeit.

Túlmisztifikálod a srácot.

2019. okt. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!