Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi a véleményetek? Igaza van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Igaza van páromnak?

Figyelt kérdés

A mai napon családi eseményen vettem részt, anya testvérének ünnepeltük a születésnapját, amire párom nem lett meghívva.

Párom most teljesen ki van akadva, h ő miért nem lett meghívva, úgy érzi magát, mint egy számkivetett, stb...

Az a baj, hogy arról nem én tehetek, hogy nem lett meghívva, de mégis most én vagyok a szar...

Párom velem bunkózik, tiszta gyűlölködve beszél velem, mintha az ellensége lennék.

Szerintem nagyon eltúlozza ezt a dolgot, nem én vagyok a szervező, nem én állítom össze a vendéglistát, nem én tehetek arról, hogy ő nem lett meghívva, egy éve vagyunk együtt, és én is csak vendég voltam, én nem pattoghatok, hogy márpedig párom is legyen meghívva.

Már egy hete közöltem vele ezt a családi eseményt, érdekes, hogy nem akkor picsogott, hogy ő miért nincs meghívva, hanem az esemény után.

Még tegnap este, és ma reggel is mondtam neki, hogy majd szólok, hogy hogy érek haza, és utána talizhatunk, és semmi baja nem volt...

Szerintem ez egy nagyon inkorrekt viselkedés a részéről, fordított esetben én nem cirkuszolnék, h nem lettem meghívva.

Biztosan rosszul esne, vagy agyalnék rajta, de nem páromat büntetném miatta hiszen nem tehet róla.

Ezzel szemben párom letiltotta a számom, facén se válaszol, semmilyen formában nem kommunikál velem.

Ő nem jön hozzám, de én se menjek hozzá, mert lehet be se enged, hiszen neki tanulnia kell, ő nem fog velem cirkuszolni.

Kérdeztem tőle, hogy szakítani akar?

Azt felelte, hogy nem.

Na én ezen nem tudok kiigazodni...

Elvileg nem szakit, de gyakorlatilag leszarja, hogy mivan velem, és talizunk e, vagy sem...


2019. okt. 26. 23:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%

Remelem o a lany mert ilyen hisztit ferfi nem vaghat le :D

1) Jogos a kiakadasa. Anyukad testvere, azert nem egy tavoli rokon, oda illett volna meghivni, mar fel eves part is. Nem te szervezted. Es nem tudtal volna rakerdezni?

2) Az tenyleg ertelmetlen hogy ennyire kiakad. Vilagveget csinal egy ilyen ugybol raadasul utolag. Hiszti, masnapra szerintem elmulik.

3) Szakitani ezert nem kell. Biztos faj h leszr de majd megnyugszik talan, kis idot adj neki, alszik ra. Ha lesznek meg ilyen hisztijei, majd akkor szakitatok. Az elso 1 ev rozsaszin kod XD Mondjuk ez h letilt. Hat... kemeny. Dedo.

Sok sikert a kibekuleshez. De azert sok ilyen hisztit te se nezz el neki.

2019. okt. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%

,,A mai napon családi eseményen vettem részt, anya testvérének ünnepeltük a születésnapját, amire párom nem lett meghívva."


Miért nem kérdezted viheted e a barátod is?Elvégre nagynénédtől ilyet simán meg lehetett volna kérdezni.Nem tudom mennyi ideje vagytok együtt, de egy év után mi pld minden családi eseményen közösen vettünk részt a párommal.A saját családom és az ő családja esetén is és soha nem merült fel sehol, hogy engem vagy őt ne hívták volna.

Kicsit furi a dolog a családod részéről:)

2019. okt. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztem meg, hogy jöhet e, mert páromnak is volt programja....
2019. okt. 26. 23:57
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban lett volna akkor nem cirkuszolna:) De amúgy ha emiatt szakítotok akkor ezért a kapcsolatért nem kár.Az életben ennél ezerszer komolyabb problémák is felmerülnek még.
2019. okt. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
31%
mi az h a párod? hagyd el azonnal :)
2019. okt. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy éve együtt lévő párokat nem hív senki külön-külön. Alap, h együtt mennek. Akkor is, ha a nagynéni erre nem tért ki külön.


A párod meg egy hisztérika.

2019. okt. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Te melyik nem vagy?
2019. okt. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%
Jogos a kiakadása. Párom anyja engem akart így kirekeszteni, a páromban legalább volt annyi, hogy azt mondja, akkor ő sem megy, nem pedig vállat vont és ott szórakozott, ahonnan a kedvesét kiutálták.
2019. okt. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő
2019. okt. 27. 00:37
 10/17 A kérdező kommentje:

Párom nem lett kiutalva!

Igazából még sosem találkoztak anya testvérével!

2019. okt. 27. 00:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!